Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

restrukturyzacja w firmie (wywalenie wszystkich na DG)i zmuszenie do sprzedaży swojego oka w głowie :x

na to jest paragraf, sam bym wiele oddał żeby przejść na DG i nie płacić takiego ZUSu...

ooo 8-) ale na co paragraf? Każdy podpisuje rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, z 15 osób które dostały taką propozycję, trójka mają firmy matki i każdy z nich współpracuje z pozostałymi czterema. Aby tylko 3 osoby miały zus normalny a pozostali przez 2 lata preferencyjny.

Oczywiście każdy mógł powiedzieć nie ale wiadomo czym się to kończy, a jako, że w przyszłym roku chcę kupić swoje własne "m" to przystałem na oferte bo zanim dojdzie człowiek do jakiejś tam pozycji i kasy trochę lepszej niż 2000 to by trochę mineło.

Wszystko to przez piepszoną giełdę newconnect gdzie firma chcę pokazać lepsze wyniki finansowe.

Szkoda bo przez wcześniejsze 4 lata było wszystko pięknie(sociały,grusza,nadgodziny zawsze płatne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię dokładnie o serwisie - nie będę tu wymieniał nazwisk, ale obsługa, wiedza i podejście jest top - najlepsi ludzie zza dobrych czasów MBW. BTW, dzis odbierałem swoje auto z serwisu od nich i naprawdę super aż głupio. Poza tym Łomianki to chyba Wam bardziej po drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniedziałek było ostatnie mycie ręczne w tym roku

Ja mam takie szczęście, że jak pojadę do rodziców, to tata ma garaż z odpływem, to sobie od czasu do czasu przepłukam.

Ale Kamil, głowa do góry, jak jest tak koło zera (jak jest i -3 to działam), to można przemyć :) Nawet Ci ręce nie zmarzną jak se ciepłej wody do iwaderek nalejesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.