Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mnie interesuje inna sprawa,

skoro są to jednostki mobilne to w jaki sposób ze zdjęcia będzie wiadomo że w danym miejscu istnieje takie a nie inne ograniczenie.

Ostatnio w okolicy Pszczyny/śląskie Focus ITD zmieniał w ciągu dnia chyba z 5 razy miejsce pomiaru, i teraz albo są to miejsca z widocznym znakiem ograniczenia prędkości albo sam nie wiem co ;).

Pomijam fakt że takie auto dosyć łatwo można dostrzec na drodze 4 pasmowej bo jest chamsko zaparkowane w przeciwnym kierunku jazdy/pod prąd.

Lista wozów:

NLBC.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochałem się na nowo w tym oto TYM :(

 

Ten bordowy kolor i na takiej szpuli...oj pieściłbym.. Obrazek

 

Od zawsze chciałem mieć jakiegoś klasyka.. np taką 190 czy E30 lub Golfa Mk1Cab

ale zawsze mój ojciec chłodził mój zapał typu że stare ble bla ble.. i jakoś brakowało odwagi.. tylko mój dziadek mnie rozumiał :mrgreen:

Kupiłem sobie Civica powymieniałem co trzeba żeby był bdb+ i mi przeszło..

Dziś wszedłem na stronę "klasyczny.com" i "szampan dzi*ki strzelił" :cry:

Chyba już wiem na co muszę baardzo intensywnie odkładać :-]

190tka bardzo fajny pomysł, chociaż i tak kupiłbym benzynową ;) Natomiast czy ten egzemplarz taki fajny... no na pewno relacja na forum z niego byłaby zajebista, łącznie z cofaniem licznika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190tka bardzo fajny pomysł, chociaż i tak kupiłbym benzynową

 

A ja bym szukał 190tki 2.5D :-] Benzynowce sporo palą, a jak mają gaz to muszą być zadbane żeby dobrze pracować. Trochę problemów jest z gazem w tych autach. Ale jako klasyka polecam, teraz jest chyba ostatni okres żeby kupić dobrą 190 w dobrej cenie.

Merc fajna sprawa, sam remontuję W124 E300D :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek, tak polift, to 95 rok, końcówka produkcji sedana. Lampy mam dwa komplety, jedne oryginalne i drugie te, w całości lakierowane na czerwono - w zależności od humoru będą jedne lub drugie :D

Tapicerka to kremowa skóra oryginalna (dokładana przeze mnie). Do tego obniżenie, ładna 17tka z rantem, pakiet AMG II i parę innnych szczegołów. A teraz kończymy OT bo to nie temat o moim aucie :good:

 

I nie bynajmniej, tylko przynajmniej 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News raczej bardziej kierowany do Warszawiaków i osób tam jeżdżących

 

http://superauto24.se.pl/auto-porady/wa ... 92305.html

 

Czyli staż miejska również podłapała myk z mobilnymi fotoradarami :x

 

I jak zwykle, główny powód: zwiększone "bezpieczeństwo" :D

 

BTW. Już widzę te kontenery wypełnione "chińskimi" antyradarami, pędzące w kierunku Polski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mankog, eee tam ;). To teraz jest w całej Polsce... Ruszył taki system, że plany budżetowe niejakiego Vincenta będą możliwe do spełnienia. ITD rusza w Polskę z progiem +11 km/h + CANARD + zapomniane Straże wiejskie (właściwie obecnie najłatwiej się przed nimi bronić! :D) + Drogówka = nigdy nie było czegoś takiego w naszym kraju na tak masową skalę (teraz ciężko znaleźć służbę dającą +21 łaski, co do tej pory było powszechne) i czasy "czystej drogi" się powoli kończą... Jako entuzjasta anty****** itp. muszę napisać, że trzeba się przyzwyczajać do zachodnio-europejskiej jazdy i u nas... bo jedynym lekiem na to jest tylko pilnowanie się ;). Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać w praktyce- na razie to totalna nowość, ale: STRZEŻCIE SIĘ - żadna droga nie będzie już tak pewna :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tukolarz, mówisz o +11km/h od przepisowych 50km/h/90 itd? a co z zagwarantowanym błędem +10km/h dla kierowcy? wtedy moge sobie jechać 60km/h, a błąd pomiaru urządzenia ITD napewno jest większy niż 1km/h. czy w takim przypadku mówimy o łapaniu kierówców przy 71km/h czy jednak 61km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, +11 km/h od przepisowej prędkości- 10 km/h to właśnie maksymalna dopuszczalna granica. Jedziesz 61 km/h (na 50 km/h) i masz fotkę :). Jedziesz 60 km/h (na 50 km/h)- fotki brak. Plany są naprawdę... ambitne :-]. Najgorzej jak jedziesz w kolumnie samochodów i nadjedzie takie coś z naprzeciwka- nic nie zdążysz zrobić a w dzień nawet o zdjęciu nie będziesz wiedział ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.