Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

łat de fak happen? :cry:

 

A tak miło rozpocząłem wczoraj weekend...

Wyjechałem z pracy i nie ujechałem nawet kilometra jak zaatakował mnie dziadzia w Golfie Cztery...

Ja stanąłem na skrzyżowaniu na wyjeździe z drogi podporządkowanej, a dziadzia czekał na pasie z naprzeciwka, żeby sobie zawrócić przez dwie linie ciągłe...

To znaczy tak myślałem, że czeka, a w momencie jak ja się zatrzymałem, on ruszył prosto na mnie...

Musiał zdrowo strzelić ze sprzęgła bo stał jakiś metr, półtorej ode mnie...

 

To zaraz się ustrzelił przy wyjeździe ze św. huberta ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zakochałem się na nowo w tym oto TYM :(

 

Ten bordowy kolor i na takiej szpuli...oj pieściłbym.. e3cf89187871520

 

Od zawsze chciałem mieć jakiegoś klasyka.. np taką 190 czy E30 lub Golfa Mk1Cab

ale zawsze mój ojciec chłodził mój zapał typu że stare ble bla ble.. i jakoś brakowało odwagi.. tylko mój dziadek mnie rozumiał :mrgreen:

Kupiłem sobie Civica powymieniałem co trzeba żeby był bdb+ i mi przeszło..

Dziś wszedłem na stronę "klasyczny.com" i "szampan dzi*ki strzelił" :cry:

Chyba już wiem na co muszę baardzo intensywnie odkładać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VuDoo, Kurcze znowu ... :cry:

Współczuję. Szkoda, ze zahaczony tylny błotnik i trzeba będzie klepać :/

 

no niestety, pechowy ten "13" rok Truskawy ;)

i tak planowałem już wymianę progu i dołu błotnika bo się rudzielec pokazywał, więc aż tak mnie to nie rusza

a poza tym, jak mawia starosłowiańskie przysłowie: "Było bum; Będzie tjun" 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herusek14, oj bedzie ciezko kupic zdrową 190... Te co widze na drogach.. to az zal sie robi tych autek. Kuzyn kumpla kupil zajebista, ale jego starsi siedza w Niemczech praktycznie i wylukali wlasnie w takim kolorze bordo. Auto 20 lat a lakier ma blyszczacy i rzucajacy sie w oczy a napewno nie bawi sie w woski z wyzszych polek.

Do 190 mam wielki sentyment bo bylo to moje pierwsze auto. Praktycznie wszystko sam sobie w nim robilem. Zaluje, ze sprzedalem :/

Kilka zdjęc -> http://www.multifakt.pl/nasze-pojazdy/380-EX-W201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sfora.pl/Nieoznakowane-fotoradary-ITD-Uwazaj-na-te-auta-g50081

 

w Łodzi Mondeo już czatuje wieczorami na parkingu stadionu Widzewa :wallbash::wallbash: ciekawe jaka będzie ostrość :x

 

Hmm a jednak Mondeo też są koloru srebrnego. Ostatnio czytałem, że wszystkie czarne a Focusy srebrne. Na dodatek podobno po zmroku nie mają zamiar pracować ...ciekawe :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k24, godziny pracy chyba nie mają nic do rzeczy, popełniłeś wykroczenie i tyle, tak mi się przynajmniej wydaje.. ;)

 

cytat z motoWP :

" ITD jest służbą cywilną, nie zaś mundurową. Ich uprawnienia obowiązują więc tylko w godzinach pracy, czyli od 8.15 do 16.15. Poza tym czasem inspektorzy ITD prowadzą jedynie kontrole doraźne od 6.00 do 22.00, które dotyczą samochodów ciężarowych. Dla kierowców "osobówek" zagrożenie mandatem ze strony "krokodylków" kończy się tuż po szesnastej. Pamiętajmy jednak, że fotoradary działają przez całą dobę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.