Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie jechać jako pierwszy w sznurze aut
ja dzis wracam do domu, a tu ktos jechal 80-ka, juz przymierzam sie do wyprzedzania ale na szczescie jechalo cos z przeciwka a tu misiaki stali :P

Fotoradary to jeszcze da rade przelknac ale tych z ITD w cywilach... kto to wogole wymyslil :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzwoniłem rano do pewnego kierowcy tira z którym się umawiałem na dziś na 8 rano do prania Dafa. Powiedział że za pół godziny będzie, no więc spoko pojechałem i czekam, mija pół godziny, mija godzina, dzwonie no za pół godziny będę, więc czekam, pół godziny, godzina, dwie, przyjechał. W sumie 3 godziny siedzenia w samochodzie i nic nie robienia :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotoradar :wallbash::zly: ... Chyba niedawno musieli w Warszawie na Górczewskiej postawić no i zdążyłem się załapać :thumbdown:

 

W ogóle tego dziadostwa nastawiali... I jeździj tu normalnie... Nie wspominając o tym na wisłostradzie z ogr. do 30! :shock::wallbash:

 

Fotoradary to jeszcze pół biedy, przynajmniej z reguły jest się świadomym tego gdzie stoją albo przynajmniej się wie, że zdjęcie zostało wykonane ;)

Mnie bardziej irytuje ITD. Sam jeszcze się nie naciąłem na nich (chyba...) ale widziałem, że już parę osób na Forum dostało od nich fotki.

 

edit:

Co mnie jeszcze wkurzyło to tandeta jaką ostatnią robią. Wczoraj wjeżdżam na obwodnicę autostradową, rozpędzam się do przepisowych 140, włączam tempomat i po chwili wyskakuje mi komunikat "Hot Engine...". Wszystko wskazuje na to, że termostat padł po niecałym roku... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemra wygrała zamiast Kingi, a niech to :thumbdown:

Też byłem za Kingą :mrgreen:

 

Ja też lubie desery :D:lol:

 

[ Dodano: 26 Listopad 2012, 14:14 ]

Walona straż miejska :/ Fotoradar, szara budka postawiona na chodniku za szarą latarnią, mało tego - kilka metrów przed stała cysterna która totalnie go zasłoniła :/:zly::zly::zly:

 

ponad 80 na 50, licze tylko na przekłamanie licznika i dobry dzień gościa u którego będę prosił o zmniejszenie mandatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clhseba, ja wczoraj wypatrzyłem golfa V GTI mały przebieg i dobrze wyposażony i fajna kasa więc od razu wysłalem email bo tylko taki kontakt był podany. Co do czego to samochód jest gdzieś na wyspach, pani jest głucha więc nie poda numeru telefonu. Sprzedaje go bo wyrusza za mężem do ameryki i żebym zaliczkę wysłał a ona mi samochód na testy wyśle :lol: i na tym zakończyła się przygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clhseba, ja wczoraj wypatrzyłem golfa V GTI mały przebieg i dobrze wyposażony i fajna kasa więc od razu wysłalem email bo tylko taki kontakt był podany. Co do czego to samochód jest gdzieś na wyspach, pani jest głucha więc nie poda numeru telefonu. Sprzedaje go bo wyrusza za mężem do ameryki i żebym zaliczkę wysłał a ona mi samochód na testy wyśle :lol: i na tym zakończyła się przygoda.

 

Zgłosił bym to do allegro lub na policje. A nóż kogoś uchroni się przed własną naiwnością ... Pieprzeni oszuści... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, szukam golf 5 GTI albo seat leon FR ewentualnie subaru legacy z jak najmniejszym potwierdzonym przebiegiem i dobrze wyposażone i wtedy zaczynają się schody. Z tego co pamiętam to szukałeś jakiegoś busika. Uwierz mi że jakbym miał kupować auto na handel to jest tego pełno, a jak już szukam czegoś pod siebie to nie chce pakować kasy w ruinę pięknie wyglądająca na zdjęciu.

 

Jeżeli chodzi o busy to jest tego pełno.

 

snap, tu ? to znaczy gdzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano przed wyjazdem do pracy opłukałem zęby płynem Listerine. Ok 3 min jazdy i kontrola trzeźwości, wiedziałem że coś wykarze i mówię do Policjanta że płukałem usta płynem i możemy jechać na badanie krwi. Powiedział, że skoro to płyn to mam dmuchać i.......0.09 x2=0,18. Powiedział że jedna setna i bym stracił Prawko. Ja znów do niego że nic nie piłem, że to płyn i mówiłem o badaniu krwi. Policjant swoje, że nie możliwe po płynie taki wynik.

Czyli powinienem mu odmówić dmuchania w alkomat i od razu jechać na badanie krwi? Swoją drogą jestem w szoku, że po tym płynie taki wynik, a alkoholu nie piłem z miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.