Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakiś czas temu jakiś cymbał/lica cofając uderzył hakiem w drzwi mojego auta i uciekł, nie minął nawet miesiąc i co?? wyszedłem z domu na jakieś 2h, przychodzę z powrotem patrzę a tu nie mam dwóch tablic :wallbash: ... i do tego auto zarejestrowane jest w Gorzowie, a ukradli mi je w Szczecinie, i teraz jakoś muszę się przetransportować do domu żeby wyrobić nowe i 180zł poszło się je..ć i do tego 17zł opłaty za zaświadczenie o zgłoszeniu kradzieży!...paranoja... mam tylko nadzieje ze nie trafie na żaden patrol :// :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że właśnie po to je ukradli, bo jakby to było dla żartu to by ukradli tylko jedną, a pod.ierdolili dwie... gorzej jak jeszcze policja będzie mnie ścigać gdzie byłem w tym dniu i o takiej porze, bo ktoś na 2 końcu PL ukradł na moich blachach paliwo...

:zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak jeszcze policja będzie mnie ścigać gdzie byłem w tym dniu i o takiej porze, bo ktoś na 2 końcu PL ukradł na moich blachach paliwo...

 

jak masz potwierdzenie zgłoszenia kradzieży na policji, to problemów nie będzie, gorzej jak zawineli i od razu pojechali na stacje a ty zauważyłeś kradzież po godzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja to jedno panowie, ale przecież w systemie widać na jakie auto była rejestrowana, nie? Więc jak ukradli z Alfy, a paliwo było ciągnięte z Mercedesa lub nawet alfy, ale w innym kolorze to wg mnie wszystko da się odkręcić. Nie wspominam o kamerach na stacji nawet i porównania sylwetek tankującego i właściciela. Calm down.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżepetto, też miałem tego stresa 3 tygodnie temu. Ale operacja przebiegła pomyślnie :mrgreen:

 

Gadka była taka "Panie my 3-4 dwumasy w tygodniu robimy, zrobimy w jeden dzień" :-] . Zostawiłem samochód o 8, poszedłem po pracy o 15 i pytam się jak tam robota,a oni "że nawet skrzyni nie zrzucili, bo roboty od cholery przy rozkręcaniu"...chyba już więcej mondeo nie będą ruszali :lol: Jutro na 15 ma być gotowy, jak to pięknie stwierdzili "musimy wszystko dokładnie sprawdzić,żeby czasem jednym przekręceniem kluczyka, nie zmarnować dwóch dni pracy" :lol::lol: ...oczywiście jestem spokojny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też wymianiałem ostatnio dwumasę i kompletne sprzeglo u mechanika i wszystko działa, ale wkur..ilo mnie co innnego. robil mi jeszcze hamulce i tłumik.... przy wymianie tłumika cos tam podmalował srebrzanką i mi popaprał tylna klapę w srebrne kropki....

 

jak nie urok to sraczka :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggot, byłem świadkiem jak gośc odbierał Focusa z ASO po naprawie i najpierw powąchał kluczyk, lekko sie skrzywił. poszedł do auta ale zanim odjechał to mokrymi chusteczkami nawilżającymi wyczyścił sobie najpierw kluczyk a potem kierownice ...

 

sam nie miałem do tej pory takich problemów, choć może tylko dlatego, że nie widziałem w jakim stanie mechanik przejeżdżał moim autem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słabe, skoro po naprawie blacharskiej nie odebrałem za pierwszym razem auta, tylko musiałem zostawić na poprawę, bo nie dośc że spasowane było wszystko gorzej niż przez pijanego blacharza w stodole to jeszcze podrappane i lakier na zaslepce odprysnął :thumbdown:

Ford Auto Motive Tarnów :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.