Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie dzisiaj wkurzyło..?? A to że wpakowałem lekko 6 tysięcy w napęd wymieniając wszystko co się dało łącznie z dwumasem i sprzęgłem... i bije :wallbash:

Na 99% bicie spowodowane zwichrowaną tarczą sprzęgła lub dwumasem... Dziękuję dobranoc :(

 

Jeżeli chodzi o podzespoły to zakupiłem je jakiś czas temu i wtedy wymieniłem. Myślałem że bicie pochodzi od niewyważonego wału - dzisiaj okazało się że tak nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

LoozaQ, nie jesteś pierwszy ;) też tak miałem i inni też. Zarzucają złą aplikację ale kto wie co mogło być przyczyną :dontknow:

No właśnie nie wiem co zrobiłem źle. Pod koniec września było glinkowanie, SRP na aplikatorze gąbkowym, druga warstwa aplikatorem z fibry, dzień później FK1000P po raz pierwszy, temperatura aplikacji pow. 20*C. Po trzech tygodniach druga warstwa, temp. aplikacji ok. 15*C, w międzyczasie dwa razy przetarte FK425. I dziś zonk....

Tak więc lepszy rydz niż nic i na szybko na wybrane elementy SRP->IPA->FK1000P, na inne samo FK1000P. Zobaczymy jak to pożyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoozaQ, może FK nie siedzi dobrze na AG SRP a IPA nie radzi sobie z usunięciem SRP? :idea:

 

I tu jest problem :-]. AG SRP czyści, maskuje, i zabezpiecza lakier- to każdy wie ;). Jest to zabezpieczenie na bazie sealantowej. I jak takie zabezpieczenie usunąć? IPĄ? Czy, aby na pewno IPA poradzi sobie całkowicie z tym? Otóż zdecydowanie NIE. Najwyżej spowoduje osłabienie SRP, i na takie coś dajecie sealant, który ceni się za trwałość. Myślę, że jakby między SRP i FK nie dawać IPY to kanapka trzymała by tak samo, albo i nawet dłużej ;).

 

Jeśli już ktoś ma tylko SRP i chce koniecznie tym przygotować lakier pod FK i cieszyć się trwałością niech zastosuje po SRP dowolne rozcieńczone APC, odtłuści lakier IPĄ i zaaplikuje wosk. A jeśli mamy nietłusty cleaner (żadne allinone, glaze itp.) niech to zastosuje bezpośrednio przed FK a będzie dobrze :good: -> i tutaj przetarcie IPĄ po cleanerowaniu może mieć sens, ale wcale tego robić nie trzeba!

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł mi komp :/ Dokładnie mówiąc zawiesza się na pulpicie :/ :/ :/

Co dziwne w trybie awaryjnym jest bez problemu

 

spróbuj odpalić w "ostatniej dobrej konfiguracji".... albo w awaryjnym wyrzuć z rejestrów wszystkie niepotrzebnie odpalające się softy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj to wina jakiegoś sterownika. Nie aktualizowałes jakiegoś oprogramowania/sprzętu ostatnio? Nie musi być chwile przed rozpoczęciem zawiechy.

Ale i tak na pierwszy rozmach to wywalić sterowniki od karty graficznej. :!:

 

dlatego w pierwszej kolejności należy przywrócić sys-a.

Po to jest ta opcja w systemie, żeby bezproblemowo usunąć problem złym sterownikiem.

Jak to nie da to może być wszystko, od wirusa do problemu sprzetowego,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.