Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja dziś muszę podjechać na ponowne wyważenie zimowych kół bo chłopaki za pierwszym razem się nie postarali... :/

 

Gdzie byłeś ?

 

kurde w tym namiocie na parkingu Tesco... ale chyba dali ciała bo mi przód "bije"... a na letnich kapciach tego nie było. dziś jadę na bielszowice do Madera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś muszę podjechać na ponowne wyważenie zimowych kół bo chłopaki za pierwszym razem się nie postarali... :/

 

Gdzie byłeś ?

 

kurde w tym namiocie na parkingu Tesco... ale chyba dali ciała bo mi przód "bije"... a na letnich kapciach tego nie było. dziś jadę na bielszowice do Madera...

 

Ciekawe kiedy te maszyny w tych namiotach były kalibrowane :idea:

 

Ja zawsze byłem zadowolony z tego wulkanizatora na Halembie, ul. Młyńska ;) Mogę polecić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mi na początku też coś nie pasowało po wyważeniu bo ciężarki które dali były mniejsze niż te które ja pościągałem z felg... ale cóż człowiek uczy się na blędach...

oglądałem te moje zimowe koła i fele nie są krzywe, nie zaliczyłem też dziury więc to raczej wina wyważenia.

dziś podjadę do Madera (zawsze tam jeździłem) i poprawimy.

 

[ Dodano: 12 Listopad 2012, 16:14 ]

no i okazało się, że koła były źle wyważone :wallbash: brakowało po około 5 -10gram na ciężarku. poza tym moje chińskie hongikongozongi dogorywają i na przyszły sezon muszą się pojawić nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzień ogólnie na minus. Z rana sprawdziłem Lotto, jak zwykle :zly::zly::zly: Na uczelni też do tyłu. Mówię dobra, wsiądę we furę, poprzeciągam 123 i humor wróci. No cóż korki, korki, korki. Ale jakbym tego było mało... Czy dziś był jakiś wysyp kasztanów na mieście ?

 

Na początek BAMMM :

 

IMG_2234.jpg

 

Myślałem, że zrobię coś takiego :

 

0:14

 

Ten tył powinien być niszczony przez pracowników fabryki jeszcze przed zjazdem z taśm montażowych. Zdjęcia jako tako wyglądały, ale na żywo zobaczyć to to na ulicy :shock: Do tego jeszcze podobna rejestracja :/:/:/

 

Ale myślę, dobra, już mnie nic nie zaskoczy, a gdzieżby :x

 

IMG_2235.jpg

 

Dobre 10 minut rozkminiałem o co chodzi w tej tablicy ? WOZI ( się ), WOZI (k) ale komuś w wydziale komunikacji się źle klawisz wcisnął ? WOZI(Ę) się ? Ale tak po gimbusowemu zdrabniać ? Nie mam pojęcia :dontknow::dontknow::dontknow:

 

Gdyby tego było mało, na sam koniec zostałem zmuszony w ukorzeniu zjechać na prawy pas i uznać szybkość innych :cry::cry::cry:

 

IMG_2238.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam, nowe Civici nie powinny istnieć a ten w MLu to pewnie jakiś azjata i tak ma na imię: Zie. Nie zdziwiło by mnie to...

A tak w ogóle, to jak wjeżdżam od strony Raszyna, to zawsze mnie azjaci otaczają w swoich mercedesach, volvach i beeeemkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem mieć inne zdanie, w pełni to szanuję. Na ogół jestem apolityczny, wszystkie te gierki i manipulacje, nie mam czasu żeby się tym zajmować.

 

Ale jak widzę takie akcje, to :zly:

 

To chyba na starość coś się pod kopułami zmienia :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi poszła tam, aby pochłaniać "papkę" serwowaną przez posła Macierewicza. Później mamy takie skutki, jakie widzimy na filmiku.

Argumentacja tych ludzi i zachowanie ochroniarza: poniżej krytyki.

Smuci mnie też fakt, że to wszystko działo się "kilka" kroków od mojego domu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra, argumenty... bo ja mam 64 lata buehehe

dla mnie masakra, grupa nie specjalnie rozgarniętych ludzi, którzy siła potrafia tylko załatwiac sprawy, pewnie jedni z uczestników zajsc 11 listopada, ;)

jak patrze na pana który jest jedną osób z partii i mówi wypad stad... bo gówno... Hmm wg mnie powinien od razu wyleciec z partii za wg nieparlamentarne zachowania bo ktos ma inne zdanie.

Normalnie spotkanie przypomina mi spotkania gdzie sprzedaja kołdry po 5000 tys, pełna euforia zakupów emerytów a jak podwarzysz zdanie prowadzącego to Cie zwyzywaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek były oględziny porysowanego zderzaka. zdjęli go czy pod spodem sie nic nie połamało, okazało sie, że nic sie nie połamało. po kilku godzinach pojechałem z mamuśką na zakupy. wysiadamy na parkingu, a w pobliżu dzieci zaczęły kasztanem grać więc przeparkowałem auto, a mama już stała na parkingu. pyta sie mnie "co Ci tak tłumik lata?" odpowiedziałem, że tak ma być. ale później przed domem zajrzałem pod spód, a tam pęknięta guma trzymająca tłumik. dzisiaj pojechałem do tłumikarza. guma jest połączoną z wieszakiem- koszt 50zł. zapłaciłem, wziąłem stary wieszak + fakture. dzwonie do ASO, że to przeoczyli przy oględzinach, a część miała pół roku więc nie wyzionęła ducha ze starości. niestety protokół z oględzin już poszedł i nie da sie tego podciągnąć pod szkode z OC sprawcy :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, bo ta guma pękła od uderzenia ;) pół roku temu wymieniałem to przy wymianie wydechu. dzisiaj jak zostało to zdjęte to widać, że świeżo urwane bo jeszcze nie zabrudzone. nie chciałem tego podciągać w sensie "a zepsuło sie to podciągne pod szkode"

Zybercik, 50zł piechotą nie chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.