Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kamilgt nie ciebie jednego, znowu czeka nas festiwal przebijania się kto jest większym patryjotą a kto zdrajcą

 

A mnie wkurzył pan który wczoraj przyjechał "aż" z Wrocławia obejrzeć felgi i już mieliśmy finalizować transakcję a tu on zamiast 900,- jak było w ogłoszeniu wyskakuje z 400,- a że ja ciśnienia na sprzedaż ich nie mam to mu grzecznie odmówiłem i poprosiłem o kwotę z ogłoszenia, na co on wtedy że ja mu czas zabrałem że fatygował się taki kawał drogi po nic plus jeszcze parę epitetów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzył pan który wczoraj przyjechał "aż" z Wrocławia obejrzeć felgi i już mieliśmy finalizować transakcję a tu on zamiast 900,- jak było w ogłoszeniu wyskakuje z 400,- a że ja ciśnienia na sprzedaż ich nie mam to mu grzecznie odmówiłem i poprosiłem o kwotę z ogłoszenia, na co on wtedy że ja mu czas zabrałem że fatygował się taki kawał drogi po nic plus jeszcze parę epitetów

 

Tacy są najlepsi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Brak paczki...kurier zostawił awizo w drzwiach i paczka wyparowała. Tłumaczy się tym że paczka poszła pod inny adres pomyłkowo i wcale nie była do mnie, a awizo zostawili pomyłkowo. A na stronie od śledzenia po wpisaniu numeru z tego "pomyłkowego awizo" jak byk numer nadania z Royal Mail, który dostałem od nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.