Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Pękło wiadro Zymola.
mi pekło po tygodniu od spodu... gówno jakich mało- ale jest patent bo szkoda tego kleić spawać- na wiadra np detailers pride pasuje organizer zymola idealnie- powiem że nawet lepiej no i wtedy mamy wiadro z konkretnym gg a nie jak w zymolu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja z Alianz tez miałem przeboje ... zakupilem auto z rynku wtórnego i poprzedni właściciel miał ubezpieczenie w Alianz ... chciałem je przepisać na siebie ... oczywiście uprzejma Pani nie była łaskawa sprawdzić w ewidencji (nie pamietam jak się zwie ewidencja szkodowosci jazdy) a mój poprzedni ubezpieczyciel (mBank) nie był w stanie wystawić mi zaświadczenia o ilości przysługujących mi zniżek ... Tylko o tym że przez. 2 lata jak u nich byłem jeździłem bezszkodowo na podstawie czego Alianz nie chciał przydzielić mi zniżek 60% .... Oczywiście zrobili mi rekalkulacje to musiałem dopłacić do 1 raty zaplaconej przez pierwszego właściciela koło 600zl + cała 2 ratę ... Kwota oczywiście kosmos ... :kox::kox:

Na szczęście wszystkiego dowiedziałem się w ciagu 30 dni od zakupu ... w ostatni dzień złożyłem wypowiedzenie i poszedłem do innej ubezpieczeni która sama sobie sprawdziła w wyżej wymienionej ewidencji ze jeżdżę bezszkodowo i bez problemów przydzielili mi 60% zniżki ... Całość ubezpieczenia na cały rok 440zł ... :-]:-]

Chatę mam ubezpieczona w Alianz ... I chyba to ostatni rok jak tam jestem ... :x:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi ledwo co po prostowaniu, dzisiaj założone, a przód bije jak bije jak poje!@#$ !! Jutro jadę przód zamienić z tyłem, bo możliwe, że opony już swoje przeżyły..

 

a ja miałem takie ładne koła na sprzedaż, szkoda że się spóźniłem :/ byłbyś zadowolony. jutro jada do kogoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mżaweczka na trasie... wyprzedzam Tira a z przeciwka czarny punkt na pseudo DRL się zbliża :shock::wallbash::wallbash: nie ma to jak oszczędność świateł w taką pogodę... wszyscy psioczą na Hidy, ale za te instalacje DRL home made karałbym tak samo!

x2 :thumbdown: ostatnio też tak miałem, akurat już się ściemniało i wyjechał mi taki delikwent z naprzeciwka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clhseba, clhseba, bo się szuka sprowadzonego :song: prawda jest taka, że mając taką pojemność pod butem mało kto zadba o to by się to to zbierało jak należy, bo tak jest już w naszym kraju, że duża pojemność a jeszcze V6 pod machą to musi iść nie ma h.... a że coś nie domaga to co z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę wystawić aukcję na allegro chyba z setny raz a tu zonk ... co z tym allegro się dzieje ...

 

Wczoraj miałem to samo,ale nie winą było allegro samo w sobie,tylko np.miałem myślniki w tytule aukcji i za duże zdjęcia(niby allegro je załączyło,ale nie mogłem wystawić aukcji.Dopiero jak je zmniejszyłem to poszło. Sprawdziłem kilka razy. Zobaczy czy możesz wystawić aukcję z prostym tekstem bez zdjęć.Jak przejdzie tzn. że mam racje i masz to samo co ja wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.