Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Auto trochę w śniegu.... otwieram bagażnik a tu cały śnieg z tylnej szyby do bagażnika wpadł.... :zly::zly::zly::zly:

 

[ Dodano: 27 Październik 2012, 16:47 ]

Chyba się trzeba zapisać na egzamin z prawka....jednak te 24ptk to dla mnie za mało :D Kuźwa...ktoś wie może co dalej?? Od razu egzamin czy jakiś kurs najpierw??

 

Była jeszcze niedawno taka możliwość, że idziesz na jakieś spotkania - kilka godzin, płacisz kilka stów i masz redukcje 6ptk.

Sprawdź tą opcję.... z tym, że nie wiem czy jak załapałeś 24 punkty to zadziała :/ chyba będzie za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

 

I jak se człowiek pomyśli o tych wszystkich kamikadze na letnich to aż strach auto z garażu wyprowadzać a niestety trzeba

 

Mam nadzieję że to nie idzie w moją stronę :thumbdown:

 

U mnie na razie od wczoraj tylko deszcz :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi nie wiem ile dokładnie mam ptk...ale dwa tyg temu, podczas powrotu z Danii, w nocy, chciałem sprawdzić jak szybko dojadę z Opola do domu. Mondeo 2.5 v6 kusiło...No i wpadło 10 ptk...A wiem że wcześniej miałem z 15-16. Więc tak czy siak, za głupotę się płaci i za miesiąc trzeba iść na egzamin :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Idą wielkie zmiany! Kierowca, który uzbiera 24 punkty karne, nie straci prawa jazdy od razu, ale trafi na kurs reedukacyjny. Przez pięć lat będzie musiał uważać, bo kolejne 24 punkty pozbawią go uprawnień. "

 

Wyczytalem coś takiego na stronie auto-światu, jak to rozumieć?? Wynika z tego że odbębnie kurs i po sprawie, z tym że ciekawe jak będę miał 26ptk, co wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre moze Ci pomoge.

Otóz ten kurs to niestety nie jest nic takiego jakby sie myslało.

2 lata temu przekroczylem liczbe pkt karnych. Prawo jazdy zostaje zatrzymane przez policje, i dostajesz niebawem pismo, że masz sie zglosic do WORD'u i zapisac na egzamin w ciagu 30 dni. Tam zapisujesz sie na teorie i praktyke i mowisz ze skierowany jestes z plicji itd.

 

No i masz 1 szanse, zdasz to zwracająCI prawko, a jak nei zdasz... cóż. Prawo jazdy zostaje Ci zabrane i jeśli chcesz znow je odzyskac musisz zapisac sie na kurs do szkoly..bla bla i dopiero o wyjezdzeniu iluś tam godzin (30?) szkola Cie zgłasza na egzamin.

 

Mnie na szczescie sie udalo zdac. Jedynie teraz przez 5 lat nie schodzą punkty karne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.