Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wlasnie skonczylem sprzatanie calego pokkoju po tym jak EKSPLODOWAL!!!!!! mi szklany stol.

Nigdy bym nie uwierzyl gdybym sam tego nie widzial. Pokoj jakies 4x4 i szklo doslowanie wszedzie :shock: nawet miedzy kwiatami na parapecie

Laptop ktory stal na stole wyglada jak by bronami dostal :dontknow:

dscf5550c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia. :/

Nic nie uderzylo, nic goracego, zimnego czy ciezkiego na nim nie stalo.

Tylko komp. :dontknow:

Cale szczescie ze corcia byla daleko, nawet nie chce myslec co sie moglo stac :wallbash::wallbash:

Siedzialem jakies pol metra od stolu i drobiny szkla porysowaly mi przedramie. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yukon, z częstochowy może nie, ale dzwonią np. Z Bielska ( 150km od częstochowy ) i mówią że mają daleko. Odpowiadam im zawsze że ja po to auto w jedną stronę robiłem 1200km :D

Sebcio Meganki chyba nie najgorsze, w miarę proste zawieszenie, dobra blacha, przeważnie bogate wyposażenie. Trzeba uważać tylko na diesle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bielska ( 150km od częstochowy ) i mówią że mają daleko. Odpowiadam im zawsze że ja po to auto w jedną stronę robiłem 1200km :D

 

Ty zrobiłeś 1200km i masz spokój a on już mógł mieć kilkanaście takich 150km wyjazdów, łącznie zrobić kilka tysięcy km., stracić mnóstwo czasu i nadal nie znaleźć samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woczraj padl mi monitor ( nie chcial sie wlaczyc ),oddalem do naprawy dzis odebralem i ledwo widze cokolwiek....... nie da sie ustawic ladnego obrazu,brak jakosci,a po 15 minutach zrobil sie mega jasny,prawie przezroczysty :/ cos slabo naprawili tak ?

 

Chce kupic klawiature i myszke,macie cos do polecenia? nie musze miec mega super hiper,bo to dla mnie tylko klawiatura i myszka,ale cos fajnego chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.