Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w sumie zastanawiałem się czy nie umieścić w śmiesznych rzeczach..

w/w pompa do Mazdy 323c z 97r :)

 

Witam.
Obawiam się, że zakup fabrycznie nowej pompy ABS będzie ekonomicznie nieuzasadniony...

Do tego auta wg vin:
1) Pompa A.B.S-u:
- oryginał OE MAZDA - 12000zł, na zamówienie, oczekiwanie 3 dni robocze
(ze względu na cenę, radzę poszukać czegoś w używce). 

 

no to otwieramy starą , a później szukamy używki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja sprzed chwili:

- nie było gdzie zaparkować, więc na osiedlowej uliczce czekałem z włączonym silnikiem blokując dwa zaparkowane auta, w których nikogo nie było,

- zadzwoniłem do osoby, po którą przyjechałem i patrzę w lusterku, a jedno z zaparkowanych aut rusza tyłem. Zdążyłem tylko wrzucić jedynkę i... :zly: wiadomo.

- wychodzę z samochodu a patrzę a tu coś takiego stoi- Fiestka z pogiętą klapą i zderzakiem poobcieranym:

 

nokia5800452.jpg

 

i wypada z tego czegoś "baba". Już myślałem, że cały bok mam porysowany i wgięty, a u mnie tylko dwie rysy na rancie zderzaka pod papier 3000- na srebrnym to i tak się głowiłem co i jak. Jako, że auto po korekcie trochę się można czymś takim zdenerwować. Ale nie to mnie wkurzyło. Baba zamiast podejść do tego na spokojnie itd.- trudno zdarzyło się. Jak zobaczyła, że u mnie "nic" nie widać wzięła i pojechała krzycząc, że to moja wina- jak tak można kogoś zablokować, a ona się do pracy spieszy, a Policji to się nie boi :D .

 

Tak to jest jak się rusza, a nie patrzy gdzie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W zeszłe wakacje miałem podobną sytuacje pod pracą, też było bum w moje auto, z tym że nikogo wprost nie blokowałem, poprostu wyjazd był ciaśniejszy. Też usłyszałem po wszystkim że to moja wina, bo pani miała za mało miejsca na wyjazd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO japońskiej marki do auta które ma 15 lat jestem w stanie uwierzyć w tą cenę.

 

to niestety nie aso :)

ale takie są kwoty pomp w tych Mazdach ( bo to kiedyś opcja była)

a że to japońska robota a nie pompa europejska to taki narzut niestety

na szczęście znajomi z forum ruszyli z pomocą i za 60zł do dostania używka.

Jeszcze rozkręcę tą i zobaczę co padło :(

 

tukolarz jak tak babka cofa to nie dziwne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wściekłości doprowadzili mnie poranni klienci. Oglądali meganke z 2004r za 9999zł. Malowana jedna strona ale to nie ważne. Odpaliłem im grzecznie, motor 1.9 dci. Chodził odpalony z 5min. Wtedy jeden z panów wsiada i mówi do drugiego żeby zobaczył jak kopci..Do tego momentu wszystko wporządku...ale jak na zimnym silniku zaczął przeciągać do 4 tys to szlag mnie trafił. Kazałem zgasić i zapytałem czy znają zasadę dbania o diesla...zaczęli się ze mną kłócić, że przecież był odpalony 5 min i że się już zagrzał. Dyskusja skończyła się grzecznym wyproszeniem z placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wściekłości doprowadzili mnie poranni klienci

 

Eeee tam... norma :dontknow:

 

Adam, a bywałeś na giełdach w latach, kiedy to brygady ojciec+syn+sąsiad/szwagier/kuzyn-mechanik sprawdzali "kumpresję" ew lokalizowali "przedmuchy" w dużych/małych Fiatach, Polonezach...itd? :kox: To byli klienci, ale i też sprzedawcom i ich ofercie nic nie brakowało... :D:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.