Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Dystrybutor

Nikomu z Was źle nie życzę dlatego mam nadzieję, że na swojej drodze nie spotkacie osoby z podobnym podejściem do życia i kasy. Bo ktoś może być bardziej nieczuly i potraktować Was tak jak potrąconego kota. Szkoda słów Panowie. Czasami się zastanawiam skąd się bierze takie podejscie do zwierząt, ktore też czują i też cierpią. Koniec tematu, bo ją w przeciwieństwie do Was mam inne podejście. I na Waszym miejscu wcale bym się taka postawą nie chwaliła na forum publicznym, bo nie ma czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymajcie aby poszukac właściciela tego zwierzaka , bo takie zdarzenia spowodowane są często ludzką ignorancją. Poza tym wedle prawa powinien pokryć ewentualne szkody. Przepisy przepisami , ale w zyciu wiadomo jak to wyglada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal88, to samo miałem napisać. Tylko ludzie w takich sytuacjach nie przyznają się do swoich zwierząt. Swoją drogą to chyba jak się ktoś na zwierzaka decyduje, to powinien go pilnować?

 

Wiolka mx_n, nie traktuję źle zwierząt. Mój pies odwiedza częściej weterynarza niż niektórzy dentystę a zabawek ma więcej, niż niejedno dziecko. Raz na 3 miesiące zawożę go nawet do fryzjera. Chyba takim zwyrodnialcem nie jestem? Ale cóż... ja nie dopuściłem do tego, żeby chociażby raz opuścił moją posesję bez smyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu z Was źle nie życzę dlatego mam nadzieję, że na swojej drodze nie spotkacie osoby z podobnym podejściem do życia i kasy. Bo ktoś może być bardziej nieczuly i potraktować Was tak jak potrąconego kota. Szkoda słów Panowie. Czasami się zastanawiam skąd się bierze takie podejscie do zwierząt, ktore też czują i też cierpią. Koniec tematu, bo ją w przeciwieństwie do Was mam inne podejście. I na Waszym miejscu wcale bym się taka postawą nie chwaliła na forum publicznym, bo nie ma czym.

+1 :good:

 

A mnie dzisiaj wkurzają niedzielni kierowcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego napisać o tym na forum i się tym chwalić.

Tu sie moge zdodzic, ale co do reszty :/

Majac dobre serce mozna narobic duzo klopotu.

Nie polecam dotykania zwierzat ktorych nie znamy.Zwlaszcza kiedy sa ranne a do tego krwawia.

Po pierwszym szoku obolale i wystraszone zwierze moze sie bronic, zranic nas i uciec.

Reszty chyba nie trzeba tlumaczyc. :( Skutek moze byc przykry i bolesny.

Mozna powiadomic policje, straz miejska czy np EKO patrol i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym takiego kota potrącił (czyt. byłbym w sytuacji Frankafr) to i tak nie wiedziałbym jak temu kotu pomóc. Na pogotwie zadzwonic? :idea:

Pomoc nie pomozesz sam, ale na policje przedzwonic mozna. Sam tez z lapami do obcego zwierzaka bym sie nie pchal, ani sam zawozic do weterynarza nie mam zamiaru, ale zobaczyc co z nim i ewentualnie zadzwonic mozna. Takie zwierze potracone moze zdychac przy drodze ladne kilka/kilkanascie godzin. Daleko mi do jakichs wielkich obroncow zwierzat, ale po co ma sie biedne zwierze meczyc.

I zebyscie nie pisali, ze policja to oleje (jasne, pewnie czasami tak beda chcieli zrobic, ale maja obowiazek zareagowac, wiec mozna ich meczyc) to moj kuzyn w zeszlym roku zobaczyl sarne lezaca przy drodze, zadzwonil na policje i przyjechali z weterynarzem po 23 w nocy. Niestety weterynarz musial ja uspic, ale przynajmniej sie nie meczyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, już jakiś czas temu o tym pisałem :/:/

 

a najbardziej to Wiolka z MX Nowicki :/ weź co ona wyprawia to głowa mała :dontknow::dontknow:

 

 

 

 

:P:P:P:P:P:P Wiesz Wiolu, że Cię lubię :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

no ale mam nadzieje, że na wiosnę się jakoś poukłada :o:mrgreen:

 

[ Dodano: 22 Październik 2012, 22:22 ]

Bio, proszę Cię :shock::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
dzinkins, już jakiś czas temu o tym pisałem :/:/

 

a najbardziej to Wiolka z MX Nowicki :/ weź co ona wyprawia to głowa mała :dontknow::dontknow:

 

 

 

Kurcze kto to jest ta Wiolka? :o Evo coś tutaj podpowiada, że się z Tobą zgadza... a ja nie znam "kobity" :lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.