Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ponad tydzień temu zamówiłem graty na allegro, od razu zapłacone i zero kontaktu :wallbash::wallbash: negatywów brak :dontknow:

 

jak ja nienawidzę czekać na zamówione rzeczy, zawsze od razu po zamówieniu czegoś płacę, żeby ktoś nie musiał czekać na pieniądze nie wiadomo ile a z drugiej strony ktoś ma to gdzieś :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad tydzień temu zamówiłem graty na allegro, od razu zapłacone i zero kontaktu :wallbash::wallbash: negatywów brak :dontknow:

 

jak ja nienawidzę czekać na zamówione rzeczy, zawsze od razu po zamówieniu czegoś płacę, żeby ktoś nie musiał czekać na pieniądze nie wiadomo ile a z drugiej strony ktoś ma to gdzieś :zly:

 

 

Mam dokładnie to samo tylko z takim dupkiem z jednego forum. Kupiłem u niego zestaw hamulców (tarcze,zaciski itd.) zapłaciłem przez PayU,pytam po 30min czy dostał kasę,a on że nie.Pytam po kilku godzinach i dalej że nie.Sprawdzam na allegro,kasa oczywiście doszła po 3min.Pytam typka co ściemnia,a on na to że póki kasy nie będzie miał w rękach to nie wysyła. I tak czekałem cały weekend(bo to był piątek),aż do wtorku. Piszę do gościa wczoraj że dalej nie mam paczki,a on na to że pracownicy mieli wysłać,ale im się zapomniało. I tak już czekam 2tyg. :zly::wallbash::zly::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel, trzeba było mu napisać, że jak w ciągu 3 dni paczka nie będzie u ciebie zgłaszasz na policję wyłudzenie/kradzież

 

Już go zjebałem i ma przysłać w tym tygodniu,jak nie to sprawa trafia na policje/allegro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel, trzeba było mu napisać, że jak w ciągu 3 dni paczka nie będzie u ciebie zgłaszasz na policję wyłudzenie/kradzież

 

Niestety ale na Allegro mają chyba 30 dni. Kiedyś miałem do czynienia z takim łaskawcem do czynienia. Nie dość, że długo czekałem na zamówienie to jeszcze doszło niekompletne. Gdy się upomniałem o swoje to ponownie nie spieszyło mu się z dosłaniem brakującego elementu a gdy już dotarł to nie taki jak trzeba... W dodatku kontakt tragedia, żadnych tłumaczeń dlaczego tyle to trwało, telefonu w ogóle nie odbierał. No i jeszcze odwetowego negatywa dostałem pomimo, że swoje obowiązki jako kupujący dopełniłem a przelewu dokonałem maksymalnie w ciągu 5-10 minut od zamówienia...

 

Od tego czasu jak sprawdzam opinie na Allegro to zwracam uwagę nie tylko na ogólny bilans ale również na to jakie są statystyki z ostatnich 30 dni i tygodnia i innym też polecam taką praktykę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaś dziś odwrotna sytuacja, wczoraj o 14 zamówiona paczka przez allegro, dziś o 11 kurier dzwoni, że za 5 min będzie :shock:

 

Ale wracając do tematu.

miałem w reklamówce po ostatnim myciu whell cleanera od SNB, coś w się stało i butelka pękła... połowa zawartości poszła na tylną kanapę. Szybko zrobiłem ekstrakcję, mam tylko nadzieję, że nie będzie plamy.

I jak by tego było mało, pękł mi przewód ciśnieniowy od sprężarki...

 

:zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel, bo są tacy co z PayU nie potrafią korzystać. Pewnie patrzy na konto bankowe, zamiast na konto PayU...

 

Ten akurat umie,bo już o to się pytałem,ale szedł w zaparte że musi mieć kasę w ręce :zly:

 

A jak mu napisałem że tak się nie robi,że jest nie porządku i skoro ma takich pracowników jakich ma i nie może na nich polegać,to teraz powinien pokazać jaja i wysłać paczkę na swój koszt,to oburzony napisał że żadnych bonusów nie będzie robił... Skurwysyn skończona :!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.