Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, z tych luźnych rozmów i tematu "Co mnie dziś wkurzyło" zaraz się zrobi KTO mnie dziś wkurzył ;) Wrzućcie na luz, ja sam pracuje w sklepie jakim jest Tesco, tylko, że na zapleczu, tzn dział logistyki , zamówień i co z tego jak odpowiedzialność olbrzymia, pod każdym papierem przepuszczonym przez ręce (faktury, zwroty, dostawy, kupcy, kokekty stanów itp itd) musisz złozyć pieczątke i podpis, a w razie kontroli mocno z tego rozliczają, zaś zarobki o 200 zł większe niż najniższa krajowa...

Mi się marzy w przyszłości zarabiać tyle, ile wynosi ta średnia krajowa :kox:

Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie, z tych luźnych rozmów i tematu "Co mnie dziś wkurzyło" zaraz się zrobi KTO mnie dziś wkurzył Wrzućcie na luz, ja sam pracuje w sklepie jakim jest Tesco, tylko, że na zapleczu, tzn dział logistyki , zamówień i co z tego jak odpowiedzialność olbrzymia, pod każdym papierem przepuszczonym przez ręce (faktury, zwroty, dostawy, kupcy, kokekty stanów itp itd) musisz złozyć pieczątke i podpis, a w razie kontroli mocno z tego rozliczają, zaś zarobki o 200 zł większe niż najniższa krajowa...

Mi się marzy w przyszłości zarabiać tyle, ile wynosi ta średnia krajowa

Koniec OT

 

.....,ale nikt się nie kłuci :D gto jest luźna konwersacja ta forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, wyważone. Tylko i wyłącznie przy bucie na 3 i 4 biegu, na niższych/wyższych nie ma drgań. Pewnie coś z przeniesieniem rumaków na asfalt ;)

 

ja u siebie miałem podobnie, jak wbijałem na obwodnicę od ok 60 km/h drżała mi kiera i nie wiedziałem o co biega. Po kilka dniach okazało się, że miałem śrubę w oponie i po wyjęciu i załataniu drgania ustały... a może to to? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Biedronce za pełen etat w Warszawie mają 1200, Saturn 1400, więc praca za 2 z przodu jest już pracą, o której mówi się, że niby jest lepiej płatna (oczywiście dla osób w wieku ca. 20 lat.) Jak ktoś ma 20 lat i zarabia 3000 to trzeba się nieźle nakombinować i robić od świtu do nocy, jeśli ktoś Ci da taką możliwość wykazania się. Kierowca kierujący busem z 2 przodu to też nie jest jakoś źle płatna, w kurierce z kolei też ludzie pracują na umowe zlecenie od świtu do zmierzchu i czasem nawet tej symbolicznej 2 z przodu nie ma.

 

Patrząc ze strony pracodawcy, z kolei cieżko jest tak naprawdę znaleźć kogoś, kto w pracy najzwyczajniej w świecie stara się myśleć i angażować. Uwierzcie, że są ludzie, którzy są chętni dać komuś większą pensje, ale jak się widzi ludzi którzy się snują po robocie i mają kompletnie w dupie, czy coś działa czy nie. Ich to nie obchodzi, to nie należy do ich obowiązków. I jak takiej osobie powierzyć coś poważniejszego, jak np nie potrafi powiedzieć że coś się ****, i że trzeba coś naprawić. Bo to nie Twoje, to auto służbowe i syf (na szczęście nie wśród kierowców tutejszych, oczywiście) i sprzęgło siada po 50 tys km a półośki, maglownica i przeguby lecą jak szalone. To jak takiej osobie można zaproponować lepszą pensje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc ze strony pracodawcy, z kolei cieżko jest tak naprawdę znaleźć kogoś, kto w pracy najzwyczajniej w świecie stara się myśleć i angażować

 

z tym nie do końca sie zgodze, ostatnie dwie prace straciłem bo wiedziałem wiecej niż przełożeni i ciągle wyłapywałem błędy i proponowałem nowe ozwiązania... efekt wymówienie :D

teraz staram sie siedzieć cicho, ale mnie k...a strzela jak widze błedy a mozna coś usprawnić, ale kierownictwo tego nie lubi bo przecież czuc oddech na plecach nie... ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, Hmm wszystko wiąże sie z $$ ktorej nie mam, pomysły moze i są ale trzeba dużo zainwestować. Aktualnie praca nie jest zła i teraz awans dający teoretycznie mozliwosc większych zarobków, a czy będą to sie okaże w praniu niestety.

 

Ogolnie gdyby nie ten cały kryzys i że ludzie liczą sie z groszem, to na bank byłbym na swoim. A teraz co nie otworzysz to ciężko sie utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma LOGITECH kończą się ślizgacze w myszce i nie można dostać nowych

a myszka ma dopiero 3 lata :wallbash:

 

Zakup sobie "mouse skates".

Używam od lat i dają lepszy poślizg od fabrycznych ślizgaczy.

 

Możesz coś więcej powiedzieć ?? :o

gdzie to kupić ? Allegro milczy na hasło "mouse skates" :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj pod hasłem mICEskatez, wtedy dużo wyskoczy.

Można nawet kupić konkretnie wycięte pod dany model myszy.

Te co ja mam, to wycinałem samemu.

 

update:

 

Link do sklepu

 

Dzięki za namiary :good:

ale oczywiście ani w tym sklepie ani na allegro nie ma slizgaczy do MX1100 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.