Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

taka rada na przyszłość.

Teraz to i on wie.

 

Ale jak radzimy to może:

Kup automat, wychodzi jednak taniej w eksploatacji.

 

Żarty żartami, ale współczuje. Jak fartuszka nie pogięło przez odrywający się błotnik, to pól biedy. Nowy zderzak, błotnik, lampa i będzie auto nowe.

Nie nastawiaj się na elementy niemalowane, bo można cholery dostać. Lepiej znaleźć ładny błotnik i go pomalować niż czekać pół roku na czerwony element ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

Jak to jest, że takich idiotów policja nie jest w stanie złapać. A jak ostatnio jeden Astrą na wiślance, wyrwał się przed peleton to zaraz go złapali na 70-tce - oczywiście ustawionej w szczerym polu :o Mnie się udało, bo on akurat cofał w stronę pana policjanta :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, i teraz "wstyd" się przyznać ale sam mam na aucie blachy rozpoczynające się od TKI. Co gorsza, znów "prawdziwi" kielczanie na TK będą mieli powody by ujednolicić wszystkich mieszkańców powiatu kieleckiego, i porównywać do takiego/ takich zje*ów jak na filmiku. Zresztą dyskusja w komentarzach na wrzucie pod tym filmikiem ukazuje jak to jest.... Zacytuje jeden:

Jestem z Kielc i przyznam szczerze najwięcej buraków których spotkałem jeżdżących po drogach ma rejestrację TKI.

Mam nadzieje, że typowi zabiorą prawko bo strach się poruszać po lokalnych drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.