Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

JM63, po jakim zabiegu te hologramy? co oni tam rzeźbili?
Mycie.

 

 

Kamil :acute::acute::acute::-]

 

Tylko ja myję paska i mniej więcej wiem jakie ruchy wykonuję, gdzie i jakie są defekty. Nawet przy glinkowaniu w 10*C tak nie nabałaganiłem. Ba, u Wodza mycie maski po tygodniu na zasadzie QD i APC wyszło lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiennik w usa był droższy o 30% niż oem w aso usa :lol:

u nas już w aso było drożej ale tylko o 150pln więc wolałem spać spokojnie niż jeszcze się martwić czy zamiennik nie wejdzie na cło + vat a wtedy na pewno by wyszedł sporo drożej :dontknow:

 

Zawór, który potrzebuję nawet nie można dostać w zamienniku, więc jestem uzależniony od ASO...

 

Przy strojeniu okazało się że mój zawór N75 nie ogarnia wiec został podmieniony na inny ale też używany no i ten wczoraj padł... Teraz doładowanie waha się między 1.4b a 0.4b w trybie awaryjnym :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holo po lakierniku :thumbdown: Czemu oni tak maja ze na kazdej szerokosci geograficznej potrafia sp....c porzadnie utrzymany lakier? Jeden malutki element byl do polakierowania + zderzak po delikatnej stluczce - wypolerowali calosc, lacznie z dachem. Glebszych rys nie ma (ktorych sam nie usuwalem FG500 bo szkoda mi bylo claru) ale hologramy sa mistrzowskie.

Jezeli mialby ktos ochote poprawic mi humor to poprosze info na PW jak obchodzic sie z swiezo lakierowanymi elementami, jak/kiedy myc i ew. kiedy mozna to obleciec maszyna bo "nie zniese!".

Z gory dzieki i ide sie upic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.