Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Większość ludzi mówi, że jakby coś wygrali od razu by rozdali dużą część na tzw. "cele charytatywne" (uwielbiam to słowo ;)) :lol::o. Też tak mówicie? :-]

 

PS. Jakby ktoś coś wygrał to "jestem potrzebujący".

 

Na charytatywne to nie ale cos otworzyc tworząc dużo miejsc pracy z chęcią! aż zagram dzis w slepo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Bardziej mi chodziło o ilość losów z jakąkolwiek kwotą do wygrania.

Bo 34zł to mogą być 3 losy po 10zł i 2 po 2zł albo 17 losów po 2zł ;)

 

Chociaż biorąc nawet drugi wariant, to szansa na wybranie właściwego, to tylko 17%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkur. mnie dziś to że rano zgubiłem portfel z karta dokumentami itp, kartę zablokowałem odraz, wsiadam do auta a tam spod fotela wypada portfel, a teraz ani odblokować kartę ani kasy, trzeba głodować 7 dni i czekać aż przyślą nową :zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewny warszawski 'detailingowy' GARAGE :zly::zly: Hologramy na całym Passacie... Może będzie dzisiaj na spocie, to sobie pocykamy fotki pod ledem/ brinkmannem itd jeśli ktoś przypadkiem będzie miał w bagażniku.

Może się czepiam, ale jeśli coś sie reklamuje hasłami auto spa i detailing, to chociaż umyć samochód potrafi. Może jestem ślepy i widziałem tylko jedno wiadro, może się nie znam i stara rękawica Megs'a jest lepsza od wiszącej obok Car Pro, tak samo jak lepiej jest wycierać szorując fluffym po lakierze, zamiast go przykładać, może przesadzam i ściągaczka w cale nie zniszczy listew z Piano Black przy szybach... Nigdy więcej :thumbdown:

 

Jeszcze twierdzili, że to w cale nie hologram, później przyznali, że może lekki.

Nie wspomnę o leżącej maszynie na dachu brudnego 350z, w którym oklejali szyby :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.