Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A widzisz pakiet maksymalny pakiet mocowy dla V R32 ?

 

Golf 5 R32 Turbo / Bi-Turbo
Nachfolgend finden Sie Tuning bzw. Leistungssteigerung für Ihren Golf 5 R32 3,2L V624V mit 250 PS Serienleistung / 6. Gang Schaltgetriebe. Saugtuning sowie Turbonachrüstung und Bi-Turbonachrüstung. 

 

Baustufe III komplett ca. [b]586 PS / 700 Nm[/b] begrenzt

:idea::idea::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał coś więcej niż 3 kiedyś ? :o ja to już z 10 trójeczek i nic więcej :thumbdown:

Moi rodzice mili 2x piątkę rok po roku ;] - to było kilka lat temu- a w zeszłym roku mojej mamy siostra 5 trafiła jakoś w styczniu, kilka tysi na ferie zimowe hehe

 

Ja gram tylko jak jest 20+, 1 zakład na chybił trafił ;)

 

Prócz tego, w kolekturze w której gram, padły już 2 szóstki, raz rodzice koleżanki z klasy, drugi raz jakiś no-name ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem raz czy dwa 3, raz 4 (240 zł ;)). Ale chyba od 2 lat nic więcej trafić nie mogę... :lol: Jedna osoba z mojej wsi trafiła 11 baniek, więc ktoś tam coś tam wygrywa... od czasu do czasu. Teraz liczę na 5 lub magiczną 6, choć w przypadku drugiej opcji to... nie wiem ("rodzina" by się na pewno powiększyła, a i pełno znajomych też by się znalazło :-]).

 

Większość ludzi mówi, że jakby coś wygrali od razu by rozdali dużą część na tzw. "cele charytatywne" (uwielbiam to słowo ;)) :lol::o. Też tak mówicie? :-]

 

PS. Jakby ktoś coś wygrał to "jestem potrzebujący".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem raz czy dwa 3, raz 4 (240 zł ;)). Ale chyba od 2 lat nic więcej trafić nie mogę... :lol: Jedna osoba z mojej wsi trafiła 11 baniek, więc ktoś tam coś tam wygrywa... od czasu do czasu.

 

Moja teściowa gra nałogowo, jak przyjeżdzamy do niej co tydzień, to zawsze jakieś nowe zakłady leżą :D

Obiecała, że mi coś kupi jak wygra, więc trzymam kciuki. Ja tam grać nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac napisał/a:

kamilgt napisał/a:

dwa dni chory i już płaczą, że nie dają rady

 

 

trzeci dzień jakiegoś zatrucia pokarmowego... mój przyjaciel klop

 

 

A probował leczyc się colą i pepsi?

 

Na mnie to nie działało, ale wujek się wyleczył ciepłą Colą - twierdził, że to mu pomogło.

Moim zdaniem to jak to jest wirus, to Ci Cola ani Pepsi nie pomoże :cry: Tylko się odwodnisz strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał coś więcej niż 3 kiedyś ? :o ja to już z 10 trójeczek i nic więcej :thumbdown:

Moi rodzice mili 2x piątkę rok po roku ;] - to było kilka lat temu- a w zeszłym roku mojej mamy siostra 5 trafiła jakoś w styczniu, kilka tysi na ferie zimowe hehe

 

Ja gram tylko jak jest 20+, 1 zakład na chybił trafił ;)

 

Prócz tego, w kolekturze w której gram, padły już 2 szóstki, raz rodzice koleżanki z klasy, drugi raz jakiś no-name ;)

 

A ja się pochwalę, bo jakieś 2 lata temu trafiłem 6tke :D

Szkoda tylko, że w multilotka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier przyjechał. Uradowany postanowiłem ruszyć do kolektury Lotto, skoro już tyle szczęścia mnie spotkało. Dałem się skusić na super zdrapki "Extra Pensja", nooo taka pensja, że potem natarłem się tego w samochodzie, bo już nie wytrzymywałem, uwaliłem całe wnętrze, a do tego nawet 2zł nie wygrałem. Brawo Michał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.