Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1. Pogoda - ale to już pisaliście.

2. Moja fryzjerka się przeniosła - poszukiwania trwają, a kudły już się kręcą :zly:

3. Może nie dziś, ale kilak dni temu.

Jadę Toruńską w stronę Marek tak spokojnie - 130 - a tu grupka motocyklistów i hamowanie dwutonowym samochodem do 50.

 

http://www.youtube.com/watch?v=PYhk0bHvMSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jak dodałem stabilizację na filmiku z Pacyfiką (ujęcie robione na około) to tak bujało płynnie, że miałem objawy choroby morskiej.

Widziałem też jak ktoś dał stabilizację do właśnie nagrania z jazdy po jakiejś autostradzie to wyglądało to tak jak bym przybliżał i oddalał głowę od monitora (zakres 10-15cm i częstotliwość ok. 0,3Hz, tzw. pełne kiwnięcie się w 3 sekundy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, wytłumacz mi coś bo ja chyba nie łapie zbytnio... jechałeś po drodze nieco szerszej od chodnika, wokół której widać kwitnie "życie" jakieś wioseczki, jak piszesz 100 km/h bo " się śpieszyłeś" i jeszcze tego kolesia z busa zjechałeś? Spytam wprost: człowieku a słyszałeś o czymś takim jak wyobraźnia za kierownicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc myślałem że z tym wyjechaniem to o tą ciężarówkę chodzi na początku...

Tak jak wyżej, wąska dróżka na jedno auto prawie, wyskakujesz 100 km/h zza ciężarówki i jeszcze pretensje. Nieźle :kox:

Ja też po wiejskich [szybko jedzie] ale tylko tam gdzie znam, albo widzę że kompletne zadupie bez zabudowań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.