Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

teraz te szpilki i igły trzeba by wbić w dupę temu co to wrzucił, na drugi raz na pewno już tego nie zrobi :wallbash:

 

Co tymi ludźmi kieruje :dontknow:

 

gdybyś posłuchał odgłosów imprez gdy starych nie ma w domu to byś się zastanowił czy tam są ludzie czy stado goryli... i ja tu nie przesadzam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

teraz te szpilki i igły trzeba by wbić w dupę temu co to wrzucił, na drugi raz na pewno już tego nie zrobi :wallbash:

 

Co tymi ludźmi kieruje :dontknow:

 

gdybyś posłuchał odgłosów imprez gdy starych nie ma w domu to byś się zastanowił czy tam są ludzie czy stado goryli... i ja tu nie przesadzam !!

 

Jak żyć, jak żyć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo ja znowu w ostatnim tygodniu wiozłem w Seacie 18m2 płytek z tylnych kół zrobił się negatyw, następnie 16m2 styropianu 5cm, pustaki, rurki stalowe, kleje, tynki i masę innych rzeczy powodujących mega bałagan w srodku.

Przewidywane sprzątanie i mycie po remoncie czyli w połowie października ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł klient po samochód po polerce i powiedział ,, No może i trochę ładniej wygląda".

Przyszła pora rozliczenia i następny tekst ,, Tam dzwoniłem koło szpitala też robią polerkę i od 40zł"

 

:idea::wallbash::wallbash:

 

I co tu sobie myśleć :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.