Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szklanka wody nie skutkuje jak co weekend budzi Cię jakiś dubstep czy inne bajery. U mnie zadziałało. Położyłem subwoofer, odpaliłem o 6.00 w poniedziałek po całonocnej imprezie sąsiadów i miałem spokój. Całe szczęście już się wyprowadzili...

Nie pomogło dzwonienie na straż, prośby o cichszą muzę, ba! trafił się jeden co z łapami poleciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, ostatnio coraz częściej mam takie sytuacje, ale raczej z osobówkami. W niedzielę na pierwszym kilometrze taki pacjent, na S69 Żywiec-Przybędza sobie leciał, na łuku wyprzedzał 5 aut. Innym razem jedna babka nawet nie próbowała się odsuwać, jak paliłem hamulce i zwiewałem na pobocze - a droga na tzw 3 czołgi... Czasem mam ochotę zawrócić, zatrzymać i wklepać, ale natura mi jakoś nie pozwala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś pojeb...ny :zly::wallbash::zly: kumpel sąsiada z 1piętra wrzucił peta na trampolinę mojej córki i wyjarała się dziura na dodatek kolejny debil wrzucił jeszcze na tą trampolinę szpilki i igły krawieckie... dobrze że to zauważyłem zanim mała wgramoliła się by poskakać :wallbash::wallbash::dontknow:

jutro ojczulek się dowie, że synalek ma do zapłacenia 150zł (koszt nowej maty) !!

 

ta dzisiejsza młodzież jakaś taka popier...olona !!! :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.