Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Najpierw podjąłem naprawdę delikatną próbę ukazania rozwiązania alternatywnego, ale nie dało rady. Pan chyba nie skumał albo nie chciał o co chodzi. :mrgreen:

Damy radę, tylko jakieś CB trzeba kupić. ;)

Najsmutniejsze w tej opowieści jest to, że dupnęli mnie w miejscu, gdzie WIEM, że mogą stać.. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, ojjoj... ile?

 

Wczoraj w nocy dziabneli moją kumpelę. Pobiła rekord. Przekroczenie o 86km/h. Co lepsza mówiła, że widziała i hamowała. 8-) 500PLN'ów i 10 punktów chwały.

 

Co lepsza na dwupasmówce, ponoć ekspresówce. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pecha miał swego czasu mój kolega.

Jechaliśmy trasę,pierwsze 250km ja leciałem zdrowo.

Wsiadł On,3km przed Warszawą.Wskakujemy na Toruńską,po prawej znak,że zaczynała się expresówka,po lewej 60tka(którą chyba przeoczył)

Chłopaki stali z laserem i tym o to sposobem padł rekord 172/60 8-)

CB oczywiście było na dachu,tylko jak jechałem to je wyciszyłem,bo wszyscy posnęli,a to skrzeczało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobiła rekord.

Ja w zeszłym roku 186/70... Myślałem, że chce się passek ze mną ścigać. Na szczęście to nie byli młodzi policjanci i skończyło się na pogaduchach 100zł i 1pkt :-]

 

Żeby nie było zaraz że wariat czy coś, droga dwupasmowa, godziny nocne i ograniczenie wstawione przez to, że ktoś wymyślił wstawić tam atrapę fotoradaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ostatnim moim mandacie pytałem o prędkość, odpowiedź policjanta " Nie zdążyliśmy zrobić pomiaru". Jak wysiadałem z auta nie było dzień dobry tylko "Czy Pan chce żywy dojechać do domu" :mrgreen: już się przyzwyczaiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobiła rekord.

Ja w zeszłym roku 186/70... Myślałem, że chce się passek ze mną ścigać. Na szczęście to nie byli młodzi policjanci i skończyło się na pogaduchach 100zł i 1pkt :-]

 

Żeby nie było zaraz że wariat czy coś, droga dwupasmowa, godziny nocne i ograniczenie wstawione przez to, że ktoś wymyślił wstawić tam atrapę fotoradaru ;)

 

Uważam, że pisanie że dostało się niszy mandat jest trochę nie na miejscu, bo przez takie coś nic potem nie da się załatwić, udało ci się twoje szczęście, ale raczej dalej nie powinieneś tego mówić.

 

 

PS. Takie chwalenie się kto, gdzie i jak dużo... paanowie, poziom taki sam jak 'ile wypiłeeem...'. Dziecinada, czyż nie? :o

też tak uważam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 tygodnie temu miałem znowu problem z kompem. Zawiozłem do serwisu. Powiedzieli żebym jeszcze dorzucił modem bezprzewodowy do sprawdzenia. Podłączyliśmy na miejscu, komp już w ogóle przestał działać. Zjarała się płyta główna. Komp i modem na gwarancji, więc oba poszły do naprawy. Dzisiaj odebrałem modem z Play i w opisie tego co zrobili "w modemie przelutowano złącze usb". Strach to podłączać do PC jak wróci z naprawy. Musze załatwić nowy net, a ten się kończy na szczęście za 2 miesiące.

Ktoś miał coś podobnego z modemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.