Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie no wosk ładnie pachnie, świetnie odpycha wodę daje wyraźnie większy połysk i mniejsze brudzenie, ale aplikacja...

Zymolowy aplikator został w domu i już nie chciało mi się po niego iść, więc stwierdziłem 'a co! polecę by hand!' no i poleciałem... To nie takie fajne miziadło jak Concours, weźmiesz trochę za dużo na łapkę to w jednym miejscu zostaje placek, który niezbyt chętnie się rozciąga. Po połowie maski stwierdziłem, że szkoda lakieru, wosku i moich nerwów, więc sięgnąłem po nieśmiertelne słoneczko megs'a, przesmarowałem resztę, rozciągnąłem trochę te krowie placki na masce, poczekałem 5 minut i jazda- fibra krótkowłosa, bach! polerowanie wstępne. Bach! na drugą stronę i jeszcze raz- w sumie spoko, wygląda ok. Zająłem się resztą auta, w między czasie jeszcze ze dwa razy przepolerowałem siedlisko placków, poleciały dressingi, rainx'y, szuru buru... W sumie później przecierałem ją tak profilaktycznie, żeby jak najmniej wypociło. No emejzing riflekszons, lala itd! Tylko... wszystko robiłem przy świetlówce. Po wyjeździe na dwór, szarobura pogoda pokazała obraz nędzy i rozpaczy- maska cała w mazach, fibra nie ruszała, a jedyny qd pod ręką to... RELOAD :mrgreen:

Jakoś zeszło, trochę popsuł efekt moim zdaniem, ale w sumie lepsze to niż kupa na masce.

 

Teraz ciekawostka: autko umyte szamponem w stężeniu 'przed woskowaniem', później IPA 1:1 ze dwa razy, później Eraser też ze dwa razy, a ten miesięczny atlantique jeszcze śmiał kropelkować :shock:

 

Łożem się rozpisał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.