Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moje szczęście zawsze da o sobie znać :mrgreen:

 

w nocy twarzy nie będzie widać na zdjęciu a jeśli tak to co najwyżej mogą cię cmoknąć w kolektor :mrgreen:

 

 

Swoop, Z tyłu/przed Tobą jak zobaczysz któryś samochód z wymienionych to będziesz uważał a jak Cie przytnie z naprzeciwka to po ptakach :dontknow:

 

wszystko zależy od tego czy będzie widać twarz czy nie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli nie Ty byłeś kierowcą a jesteś właścicielem to musisz podać informacje komu udostępniłeś auto. Słyszałem o podawaniu danych obcokrajowców spoza UE ale to troche niebezpieczne bo wprowadzasz w błąd organy ścigania pewnie grozi za to paragraf :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o podawaniu danych obcokrajowców spoza UE ale to troche niebezpieczne bo wprowadzasz w błąd organy ścigania pewnie grozi za to paragraf :acute:

 

i to konkretny http://czluchow.naszemiasto.pl/artykul/ ... ,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop Właśnie o to mi chodziło :good:

 

dlatego zgodnie z pouczeniem musisz podać prawdę kto kierował i tyle, a jak użyczasz komuś samochód, nawet z rodziny to spisuj umowę choćby na kartce papieru żeby mieć podkładkę w razie czego .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie wskażesz kto kierował pojazdem właściciel auta dostaje 5 stówek z urzędu bez punktów, możecie to potwierdzić ?

 

Zgadza się ;) kumpel kiedyś tak zrobił na motorze ... "nie pamiętał" komu go pożyczył :lol:

za to co zrobił więcej by mu się oberwało niż te 500zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel, to nie tak ;)

- cześć, jestem Michal

- cześć, Basia

- zobacz Basiu, ślad po ukąszeniu

- o mój Boże, co się stało ?! :shock:

- pozwól ze Ci opowiem....

 

I tak to się zaczyna. Potem możesz ją zaprosić do siebie, pokazać kolekcję motyli, znaczków czy na przykład kosmetyków samochodowych :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.