Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wku**** mnie to,że jak przez dwa tygodnie nie miałem czasu umyć auta(i mnie waliło czy pada czy nie) to nie zobaczyłem ANI kropelki deszczu,a jak umyłem przedwczoraj to dzisiaj oczywiści musiało padać !!!! I to pierwszego dnia po wyjechaniu z garażu.. :zly::zly::zly::zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dzisiaj co prawda, ale wczoraj.

 

byłem z rodziną w sphinxie. ostatni raz byliśmy ze 3-4 lata temu i było nieźle. a teraz? masakra wśród masakr. już wolałbym pójść do mcd's przynajmniej wiem na co się piszę.

 

obsługa fatalna, brudno, zamówiony stek wyglądał jak ubity kotlet mielony. do tego suchy, niedoprawiony ryż. porażka do potęgi. nigdy więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sphinxie. ostatni raz byliśmy ze 3-4 lata temu i było nieźle. a teraz? masakra wśród masakr. już wolałbym pójść do mcd's przynajmniej wiem na co się piszę.

 

obsługa fatalna, brudno, zamówiony stek wyglądał jak ubity kotlet mielony. do tego suchy, niedoprawiony ryż. porażka do potęgi. nigdy więcej!

 

I tu się podpisuję. Też jakiś czas temu postanowiłem pójść 'po latach'... Stek z polędwicy to chyba był w najlepszym wypadku udziec barani :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dla tego, wolę chodzić do Sioux-a :good:

 

tez mocno przeceniany, reklamuja sie jako 'steak house'

ale maja slabe pojecie jak prawdziwy steak powinien byc przyrzadzony

(przynajmniej w lodzkiej Manufakturze odradzam, podobnie jak De Brasil

Browar & Grill)

ostatnio jak chce zjesc na miescie, czytam opinie na http://www.gastronauci.pl/

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuffa! Na parkingu wewnętrznym ktoś mi przyj*** w drzwi kierowcy :zly: tak to jest, mam do malowania drzwi pasażera to nikt nie jeb**, ale z drugiej strony to proszę bardzo! Klient był na tyle OK, że zostawił kartkę z nr telefonu, jutro dokładniejsze oględziny jak nerwy opadną :zly::/:cry: tak jakby człowiek miał za mało problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.