Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do wosków.

Pisałem już wcześniej, że DG105 wytrzymuje tyle co kumpla wosk za 20zł bez specjalnych przygotowań, ale moje spostrzeżenie jest takie.

Przyjemność z obcowania z DG105 jest dużo wyższa od tego Turtla. Nie śmierdzi, ładnie pachnie, ma ładny kolor i miło się aplikuje... ;)

 

A co do odpoczywania auta... jak auto stoi to się psuje. A6 nie ruszałem 2 tygodnie. Odpaliłem, przerywa na wolnych. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierrrr**** !

 

zrobilem auto finishem,wyjechalem umyc,zrobilem do pianownicy tenzi truck 1:10 zeby umyc komore silnika jeszcze raz po korekcie,opianowalem cale auto by umyc wszystko,po umyciu zostaly plamy ktore niczym nie chca zejsc!!!!! cleaner nie daje rady,dopiero menzerna 2500 usunela to calkowicie - czemu tak sie stalo? to przez niedziele prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przez niedziele prawda?

 

Raczej na pewno. :P

 

A tak serio to po prostu tak się robi na lakierach bez klaru po potraktowaniu takim mega mocnym i niezbyt wyrafinowanym syfem.

 

Obczaj co gość robi z błotnikami żeby się nie stało to co u Ciebie:

http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... p?t=221960

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic poza poprawieniem korkety nie zostaje?

Zrób szybki finish i będzie dobrze... :good:

 

chłopak, który szedł środkiem jezdni, aby popisać się dziewczynie i chociaż widział, że jadę to i tak miał to w dupie :zly: takich idiotów(twardzieli) to powinno się chyba po prostu przejechać!

Mnie się zdarzyło kiedyś trafić na "ekipę", która szła środkiem drogi, kiedy wyjeżdżałem z jednego osiedla... Również nie reagowali na jadące auto... Więc zatrzymałem się i poczekałem aż trochę odejdą, wrzuciłem bieg i wyprostowałem prawą nogę - o dziwo nim zacząłem hamować już zeszli na chodnik, coś tam mrucząc pod nosem... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie finishem sie nie poddaje.. jutro bede walczyc dzis mam dosc :-] dla relaxu umylem podloge w garazu :lol:

I tak podziwiam... ja po wczorajszym pracowitym dniu dziś nie miałbym siły nawet polerki trzymać... :dontknow:

Finish robiłeś rotacją czy DA? Szybko Ci poszło - mnie dniówki brakuje na dokładny finish z użyciem DAS-a i dużych oraz małych padów, żeby wszędzie dotrzeć... :D

 

Swoją drogą dziwne, że finishową pastą się to nie poddało... Powinno być to bardzo powierzchowne... :o Można się wkurzyć na takie kwiatki, świeżo po korekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,do BMW mialem 7 malych padow :-]

Mnie strasznie denerwują te przetłoczenia na drzwiach i nadkolach, bo ktoś zaraz pod nimi zmatowił papierem i ciężko to teraz wyprowadzić... Duży pad nie pozwala tam dotrzeć, a małym jest strasznie dużo roboty... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.