Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

coobah co sie stało sie? :P ktory to sklep taki niedobry?

 

Grabex vel MIO TOOLS vel Ł. Grabowski

Adresy do wyboru, Warszawska 194 lub Wierzbowa 7.

Kosa elektryczne kupiona, skosiła może 100 m2 działki (samej trawy, na bank się nie wysiliła).

Zdechła, wysłana na gwarancyjną naprawę... A tu się okazuje, ze koszt naprawy 35 złotych.

Na pytanie co się zepsuło dowiaduję się, że to serwis tylko wie. Do serwisu brak kontaktu, "tajemnica handlowa" :shock:

Mimo zgody na pokrycie kosztów "naprawy gwarancyjnej" od miesiąca kurier nie może trafić z kosą....

Fuck! Normalnie żyjemy na Syberii chyba.

Ale spoko, tak sprawy nie zostawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dostanę k****cy na tych drogach :zly::zly::zly::zly::zly::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ml2zQdrPzz8&feature=youtu.be

dzwięk jakby silnik się rozklekotał :mrgreen:

Ale znam ten ból

wczoraj to samo trafiłem jadąc 10 w stronę Wawy :wallbash:

Tylko że ja pojechałem 10kph, jak tylko uslyszałem, że znalazłem się na szutrze :evil:

Nikt się nie odwazył wyprzedzać, czy dawać długimi 8-) Tylko Tir przede mną poleciał 90kph :song:

 

Ale i tak Prickbort będzie miał co robić :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalił mi się silnik :wallbash: w odkurzaczu. A ma dopiero pół roku :dontknow:

 

Rano dzień się ładnie zapowiadał więc umyłem sobie samochód a w południe zaczęło kropić :wallbash: Ale tylko trochę i przestało a na samochodzie i tak kropki zostały :thumbdown:

I jeszcze trwałość FK Hi temp 1000p. Po miesiącu ledwo co siedzi na samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że po artroskopii kolana, musze tydzień chodzic o kulach. :zly::zly:

 

to się ciesz że tylko tydzień ja o kulach chodziłem 2-3 miechy

 

Ja o kulach po tym samym chodziłem 3 tygodnie. Dobrze że w domu mieliśmy automata to przynajmniej nim jezdzilem bo prawe kolano było sprawne ale nie mogłem patrzeć jak 306 S16 152KM stoi i czeka na mnie wiec po 2tyg juz musialem jezdzic :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trwałość FK Hi temp 1000p. Po miesiącu ledwo co siedzi na samochodzie.

 

auć :!: zamieszałeś :evil::-] 3...2...1... :-]

 

Czemu zamieszałem? Bo nie bardzo rozumiem co miałeś na myśli :P

 

Robiłem miesiąc temu sobie mały test na masce 4 wosków, colli, FK, dodo i duragloss i jak narazie bo dwóch myciach duragloss siedzi jak bym go dopiero kładł colli tak samo a dwa pozostałe lipa. Po dodo się nic konkretnego nie spodziewałem ale FK przez tylu użytkowników polecany... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.