Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mnie wkur***ł człowiek, od którego kupiłem na aledrogo telefon. Koleś chyba ma 12 lat i wykorzystuje konto rodzica, bo rozmowa z nim jest żenadą.

Straciłem 20 minut pisząc mu obszerną wiadomość (3 z kolei), a on odpowiedział mi jednym zdaniem, że nie trzeba się sugerować opisem bo każdy ma inne pojęcia...

Jeszcze chwila i nie skończę korekty, ale pojadę do niego i powybijam urządzeniem zęby... :zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs8, okolice Łodzi.

 

Urządzenie miało być w stanie perfekcyjnym. Okazało się jednak że jest rysa na ekranie, która powoduje załamywanie się kolorów, a że jest na samym środku to "wali" po oczach. Ponadto głośnik od rozmów charczy a telefon zawiesza się podczas robienia zdjęć i resetuje samoczynnie.

Żeby tego było mało miało być 16msc gwarancji, ale sama karta gwarancyjna (czysta) to trochę mało, by telefon wysłać do Regenersis...

 

Następnym razem kupię w sklepie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, w sumie jestem spod Łodzi, ale zębów nie będe wybijał :D

teraz karta gwarancyjna nie jest taka ważna. jak kupujesz w jakiejś sieci to przysyłają czystą karte. ważny jest dowód zakupu, którego pewnie nie dostałeś

m1chal, mam xperie p. ekran po 2tygodniach dostał w jednym miejscu kilka rysek, że sie zmatowił. pomaga założenie folii, ona zabezpiecza i maskuje rysy. koszt 10zł i nie ma kleju więc w każdej chwili możesz zdjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m1chal, mam xperie p. ekran po 2tygodniach dostał w jednym miejscu kilka rysek, że sie zmatowił. pomaga założenie folii, ona zabezpiecza i maskuje rysy. koszt 10zł i nie ma kleju więc w każdej chwili możesz zdjąć

 

Potwierdzam. Najlepsza jest folia Brando. Rysy przestają być widoczne, dotyk działa jak należy, folia idealnie docięta. Ponadto można zdejmować i zakładać ponownie, bo trzyma się elektrostatycznie a nie na kleju.

 

Capaz, w sumie jestem spod Łodzi, ale zębów nie będe wybijał :D

teraz karta gwarancyjna nie jest taka ważna. jak kupujesz w jakiejś sieci to przysyłają czystą karte. ważny jest dowód zakupu, którego pewnie nie dostałeś

Oczywiście żartowałem, emocje mnie poniosły :P Ale można się zdenerwować.... jestem prawie pewien, że to jakiś dzieciak sprzedający z konta rodzica. Na 3 zdania robi 20 błędów ortograficznych...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, no to zgłoś sprawe do allegro lub wyślij list. jeżeli dzieciak to raczej skrzynki na listy nie sprawdza. może nawet do niej nie dosięga :D

Tak zrobię, czekam tylko na drugą paczkę od niego, bo "zapomniał" włożyć do pierwszej połowy rzeczy. Jak dotrze to dopiero zgłoszę/wystawię komentarz, bo wcześniej mogę nie dostać brakujących akcesoriów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.