Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Brak światła cofania i przeciwmgłowego, oczywiście świeżutka rejestracja PL...

A przecież to wydaje się proste: pierwszy patrol który napotka "hamerykańca" zatrzymuje dowód, stacja która "podbiła" przegląd - prokuratura i grzywna 100 tys złotych... dobrze myślę? czy tylko zazdroszczę pięknej gabloty zza wielkiej wody... :-]:evil:

 

+1 jestem tego samego zdania.. tak nie nawidze nie przerobionych lamp amerykańców.. a zobacz hamowanie i jego kierunek .. no kretynizm... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czekam i czytam ten wątek, aż ktoś wreszcie się przyzna, że zainwestował pieniądze na lokacie w bursztyn/złoto/srebro w Amber Gold a tu żadnych wpisów :cry: . Naprawdę nikt nie chciał zarobić kilkunastu procent na nowe woski? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej drugiej połowie zachciało się jechać wczoraj do Łazienek zamiast nad wodę. Wyjazd zakończył się mandatem 500 i 5 punktami za wiechanie pod zakaz wjazdu, na dodatek jakiś po.....y ptak nasrał mi na nową koszulę :zly::wallbash:

 

też byłem wczoraj w Łazienkach :mrgreen:

Nawet dobry parking wychaczyłem :-]

Teraz już zawsze tam będę parkował :good:

Ale dopiero po wyjściu w park sobie przypomniałem, jaki mamy dzień :idea:

Czyli mega tłumy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:zly::zly::zly: Znowu roztrzaskałem plastikową osłonę pod samochodem, na progu zwalniającym... :wallbash:

 

Od dzisiaj jeżdżę bez i trzeciej nie uszkodzę :x

 

Ja od czasu jak założyłem gwint nie mam żadnej osłony, i tak urwę i tak urwę więc nie ma sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czekam i czytam ten wątek, aż ktoś wreszcie się przyzna, że zainwestował pieniądze na lokacie w bursztyn/złoto/srebro w Amber Gold a tu żadnych wpisów :cry: . Naprawdę nikt nie chciał zarobić kilkunastu procent na nowe woski? :evil:
a znasz takich co to zrobili ? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W**ku**rw**** mnie kurier,ktory przyjechal pod moja nieobecnosc i oderwal sobie zla etykiete,przykleil ja na paczke i co ? Ja bedac w Przemyślu nadalem spod domu paczke z Poznania do Przedmysla pod swoj dom :mrgreen: inaczej mowiac,wyslal spod mojego domu w Przemyslu jako nadawca z Poznania paczke pod dom w Przemyslu :lol: jeszcze inaczej mowiac,paczka spod domu pojechala do Rzeszowa i jutro wraca pod dom :lol: Nadanie z Pozniania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie tez to,ze podaje numer kontaktowy,a nikt nigdy nie dzwoni... stoja pod domem i maltretuja klakson jak oszolomy :thumbdown: jak juz sie rozkrecilem to wnerwia mnie jeszcze sytuacja gdy zamawiam cos,wybieram kuriera,place jak za kuriera,a paczka przychodzi poczta po dlugim czasie oczekiwania :thumbdown: bandyci kurna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie tez to,ze podaje numer kontaktowy,a nikt nigdy nie dzwoni...

 

Do mnie zawsze dzwonią. Teraz nawet z Poczty Polskiej. :-]

 

stoja pod domem i maltretuja klakson jak oszolomy

 

To i tak nieźle. Chłop z PGE stał na środku wjazdu przed bramą i czekał na... cud. Domofonu nie widział czy co? Miał szczęście, że wyszedłem z domu. :kox:

 

to wnerwia mnie jeszcze sytuacja gdy zamawiam cos,wybieram kuriera,place jak za kuriera,a paczka przychodzi poczta po dlugim czasie oczekiwania bandyci kurna.

 

To już jest masakra, też tak miałem. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.