Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Klimatyzacja.

Probowalem juz wsyztskiego.

Granaty, srodki do klimy aplikowane na parownik i dalej smierdzi:/

Pomozcie cos na szybko

Myślałeś o odgrzybianiu klimy przez ultradzwięki? Podobno skuteczniejsze nie wpuszczanie preparatu w przewody. Filtr kabinowy czysty?

 

Odnośnie tego co mnie wkurzyło. Miało to miejsce wczoraj. Podjechałem do Opel Auto Toruń w Lubiczu pod Toruniem na wymianę żarówki. Po odebraniu auta środek ubrudzony, a gość który wymieniał żarówki nie założył nawet tych gumowych osłon na tył reflektora. Nie wspomnę , że za salonem maja jakiś tor wyścigowy i chyba sprawdzają ile pojedzie dane auto. Nie polecam tego salonu. Dodatkowo mam podobny problem ze skrzynią jak Weglus, o których wspominał kilka stron temu, tyle że w mniejszym stopniu. Wg. mnie to linki od skrzyni ale w Oplu w Toruniu powiedzieli ze sprzęgło, docisk, dwumasa...5000zł...i że mogą dać rabat 15%. Nie polecam.

 

P.S. Już się dowiedziałem jak się wymienia żarówki świateł mijania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za Opel,że żarówkę w ASO wymieniać trzeba?

 

W nowych Oplach zresztą jak w większości nowych samochodów dostęp do żarówek jest utrudniony. W nowej Corsie trzeba cały błotnik odkręcać. To była pierwsza wymiana. Teraz już sam doszedłem którędy się tam dostać (jedyny problem jaki miałem wcześniej to to jak się dostać do żarówki).

 

jak będę u znajomych to pogadam z nimi co jeszcze możemy zrobić. może te linki nasmarować czym z prawdziwego zdarzenia? bo poszło wd40 prowizorycznie

 

Właśnie może przyczyną w moim przypadku są nienasmarowane linki. Auto stało kilka miesięcy zanim je kupiłem także może to miało jakiś wpływ. Co do WD40 to jest jakieś wyjście. tylko teraz pytanie czy nie jest za " rzadki" może jakiś biały smar lub coś podobnego. Tylko dlaczego kiepsko wchodzi 1 i R, a reszta dobrze? 3, 4, 5, 6 bieg są na innej lince (w moim aucie są 2 linki)? Może to być docisk sprzęgła?

 

W ASO w Bydgoszczy niecałe 7000 :D Więc dobra oferta wg mnie :lol::lol:

Sympatyczna kwota. Ciekawe dlaczego 7000zł jeśli oryginalne sprzęgło do 1.9 CDTI kosztuje w ASO 2700zł i trochę ponad 2000zł dwumasa? Robocizna taka droga tam? Jednak i tak uważam, że ASO Mikołajczaka w BDG jest lepsze niż ASO w Toruniu. Chociaż po rabacie wychodzi 4250zł.

 

Czekam na przesyłkę która jedzie pocztą polską. W drodze do domu zobaczyłem wyczekiwanego listonosza

 

Miałem coś dzisiaj wysłać Pocztą Polską...ale chyba dostarczę osobiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... lezli.html co do bombki to pracuje z tym na bieżąco i jest tego bardzo dużo jeszcze w ziemi, tak że ciągle będą się znajdować takie niewybuchy(gabaryty na pewno mniejsze), a tym bardziej w warszawie. Tam gdzie toczyły się walki o miasta tam jest tego pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.