Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kopa w dupe...

 

Ojojoj... aż taka nabuzowana? :mrgreen:

 

Proponuje zostać w domu i na spokojnie "rozluźnić sytuacje". 8-)

 

Elf, gruby_RS, ale jakby co dajcie znać - mam wolny KEG piwa... sam nie dam rady.

 

dotarłem do domu.... next time bardzo chętnie :) ale nie miałem dostępu do forum wcześniej... może w tyg. pokłócimy się z babami :D ?? hmmm SJake może jednak ta noc jeszcze jakieś przygody ma dla nas...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak te francuzy budują auta?! wyjmowałem jeden komputer w megane. przykręcony śrubą i na jakiś dziwnych zatrzaskach. wiązki kabli takie krótkie, że całe ręce mam poobdzierane. wyjąłem, komputer w środku, jest suchy no to zakładamy. prawie pół godziny męczyłem sie z podłączeniem kostek bo kable krótkie, a miejsca mało. jakoś dało rade. później kilka minut z zamocowaniem komputera w zaczepach, bo inaczej śruba nie załapie. no ale w końcu zrobiłem. no to zabieram sie za drugi komputer który jest pod maską. akumulator jest chyba przykręcony od spodu bo nie idzie go ruszyć :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak te francuzy budują auta?
Podobnie jak inne firmy, trzeba trochę wprawy, a w nowych renówkach części demontuje się bardzo szybko. Akumulator zazwyczaj jedną śrubą jest przykręcony przy dolnej jego krawędzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam akurat megane z 2003 roku :P

tutaj żeby wymienić żarówke muszę zdjać zderzak. producent przewidział wymiane przez nadkole. szkoda, że najpierw sam nie spróbował zmienić.

w hyundaiu z 2009roku odkręcam 3śruby i wyjmuje reflektor.

w seacie z 2010 żarówke wymienia sie bez problemu.

ostatnio sie na myjni facet z nowego twingo pytał jak wymienić żarówke. powiedziałem mu żeby zdjął zderzak, bo wygląda wszystko jak u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sie na myjni facet z nowego twingo pytał jak wymienić żarówke. powiedziałem mu żeby zdjął zderzak, bo wygląda wszystko jak u mnie

 

Normalnie sie wymienia żarówkę w twingo II, bez problemu :-] ..

nie wiem jak to robisz skoro tam jest wszystko zabudowane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatyzacja.

Probowalem juz wsyztskiego.

Granaty, srodki do klimy aplikowane na parownik i dalej smierdzi:/

Pomozcie cos na szybko

 

Byłeś odgrzybić ? U mnie po takim zabiegu + ozonowaniu prawie nic nie było czuć, wcześniej to była masakra :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatyzacja.

Probowalem juz wsyztskiego.

Granaty, srodki do klimy aplikowane na parownik i dalej smierdzi:/

Pomozcie cos na szybko

 

 

Ozonowanie tu raczej już nie pomoże (za późno), tu już trzeba czyszczenia mechanicznego, czyli dobrać się do parownika, spryskać go jakimś preparatem do dezynfekcji i mechanicznie wyczyścić jakimś pędzlem lub szczotką, innego sposobu niestety nie mam, a co się z tym wiąże duże koszty, ponieważ większości parowników jest pod deska, a wiąże się z częściową lub całkowitą rozbiórką deski. Dobrze też by było wyczyści kratki i kanały, oraz zmienić sposób użytkowania klimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.