Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panie Pawle. Przepraszam ale nie przyjadę do pracy. Auto mi nie wypaliło a autobusem nie będę się tłukł

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

 

Nosz k@#$ mać to lepiej siedzieć w domu bez grosza przy tyłku :wallbash: Chłopak 24 lata, bez szkoły, bez roboty, bez perspektyw. Ja mu daję przyzwoite pieniądze + nocleg przy firmie a ten k@#$ "magister" taki wygodny :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak 24 lata, bez szkoły, bez roboty, bez perspektyw. Ja mu daję przyzwoite pieniądze + nocleg przy firmie a ten k@#$ "magister" taki wygodny

 

Panie Dyrektorze, za słabo motywowałeś młodego człowieka. 10 tys netto na początek, jakiś przyzwoity samochodzik służbowy (eg: pasek, insignia...) laptop, pakiet gold Medicover i pewnie chłopak by pracował - a tak napinaj sam... :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak napinaj sam...

Niestety, ale wychodzi na to, że trzeba będzie przypomnieć sobie studenckie czasy, ale szczerze mówiąc to chyba wolę to niż płacić komuś, kto przyjdzie i będzie marudzić jakie to życie ciężkie jest, jak ciężko z robotą itp.

Przyjąłem 5 osób do prostej pracy, jak dla mnie lekkiej, nuuudnej. 4 miało lewe ręce, normalnie pianiści. Ostał się jeden, ale zasuwa jakby pracował u nas kilka lat.

 

[ Dodano: 7 Sierpień 2012, 09:08 ]

Pavlik podziwiam twoja cierpliwość żeś go na zbity pysk nie wywalił

menda jeszcze nie raz zatęskni i zadzwoni :song:

Co to jest podjechać 100km autobusem.

Pamiętam na studiach, jak w piątki prosto po zajęciach, dymałem na Centralny aby załapać się na pociąg i dotrzeć najszybciej jak się da do domu, wszystko po to aby mieć z czego utrzymać się w Warszawie. Na tygodniu zapierniczałem do Bellony robić wlepy do Metropolu itp. A teraz? każdy wygodny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Pawle. Przepraszam ale nie przyjadę do pracy. Auto mi nie wypaliło a autobusem nie będę się tłukł

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

 

Nosz k@#$ mać to lepiej siedzieć w domu bez grosza przy tyłku :wallbash: Chłopak 24 lata, bez szkoły, bez roboty, bez perspektyw. Ja mu daję przyzwoite pieniądze + nocleg przy firmie a ten k@#$ "magister" taki wygodny :zly:

 

 

Widać, że gość się szanuje :)

W takim razie ogłaszam KONIEC KRYZYSU! Praca jest! Ale ludzi do niej nie ma.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca jest! Ale ludzi do niej nie ma.... ;)
niestety muszę się z tym zgodzić, sam trochę rekrutuję i łatwo nie jest mimo że wymagania są - zważywszy że to praca umysłowa - niezbyt duże: studia wyższe, angielski chociaż intermediate i umiejętność detailingowego* myślenia :mrgreen:

 

 

 

*czyt.: skrupulatność, dokładność :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie rzeczoznawcy...

 

Do lakierowania: drzwi

Do wymiany i lakierowania: blotnik, zderzak, nadkole, próg plastikowy, mocowanie zderzaka, lusterko, amortyzator, koło, wahacz, zwrotnica

Więcej będzie wiadomo jak zaczną rozbierać, bo możliwe ze skrzynia biegów i podłużnica dostała + cos jeszcze z zawieszenia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem dobry humor z rana, a jadąc do pracy starszy dziadek Multiplą zajechał mi drogę, na szczęście złożył mi TYLKO prawe lusterko, obudowa porysowana (do polerki), wkład pęknięty, zgłosić to bez sensu - bo szkoda mała, więc zacząłem gościa cisnąć.

Ale biedaczek prawie tam zawał dostał, przy sobie w portfelu miał 50 zł i tak się skończyło, chyba mam za dobre serducho- ale cieniutko dziadek na koniec wyglądał, stwierdziłem że nie będę się pastwił, moja wina była taka że jechałem Sienkiewicza jakieś 80-90 km, było pusto, no ale właśnie on się znalazł.

Edit: wkład kupiony i założony- akurat dostępny od ręki, ale 50 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.