Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Koniec z detailingiem - zbyt wiele "złego" mnie z tego powodu spotkało. :cry:

U mnie było podobnie.

Jeden kolega cały czas się śmiał, aż zobaczył mnie w akcji (jak na standardy KA to jestem "średnio-zaawansowany"). Otóż, co zobaczył?

Odchamianie prawie pełnoletniej Omegi.

Felgi NIGDY nie myte - tylko spłukane, fotele NIGDY nieprane i chyba nieodkurzane, na lakierze i szybach przed glinką można było szlifować diamenty (taka tarka), lampy pożółkłe, zderzaki szare.

Auto przywrócone do stanu bardzo dobrego z tragicznego, czyściutkie, pachnące.

Potem chciał się dowiedzieć co i jak, ale stwierdziłem, że kara musi być i tak wyhodowałem sobie wroga.

 

Moja rodzina już zaakceptowała mój "nałóg" i w sumie chyba wolą to jakbym miał chlać na umór i testować nowe mieszanki leków.

Tej reszcie co komentują rzucam tylko wymowne spojrzenie w stylu "No co ty k**wa nie powiesz" z dodatkiem ustawienia brwi "Serio??", po czym przypomina sobie jak ma usyfiony samochód i od razu mi humor wraca...

 

A mnie co dzisiaj wnerwiło?

Znajomy umówił się na porządne mycie samochodu, z tym, że zaznaczył, że podjadę do niego zostawię swój samochód i zabiorę jego furę i jego jako pasażera.

Oczywiście nie doszło do skutku, ale za to firmową astrę "przeczyściłem", bo przecież brudasem nie będę jeździł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie wkurzyło a wku...o,

Kupiłem łóżko w jysk, oczywiście na ulotce wymiaru 160x200, w sklepie to samo, na opakowaniu tez taki napis, no to w domu biore sie za skręcanie, wnosimy do pokoju i co... łóżko 168x 203 długość nie przeszkadza ale miało wejść we wnęke i d...a.

Czytałem na stronie jak ze zwrotem to niby tylko nieodpakowane i nie uszkodzone, Ciekawe jak będzie z tym przypadkiem jak wymiary nie ch.a sie nie zgadzają ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do domu po około 24h a tam butelka z winem leżącym na leżaku wystrzeliła. Wylało sie pół zawartości, na calą kuchnię. Musiał być spory impet, bo nawet okno, które jest jakieś 3,5 m od stojaka na wino było całe brudne. Oczywiście wszystkie meble, lodówka i podłoga rownież klejące i brudne.

A szwagier mówił mi w zeszłym tygodniu, że mu w piwnicy wysrzeliło 7 butelek z tym samym winem - z dyni. Tylko ja zapomniałem że je jeszcze mam :wallbash: Trzeba było od razu wypić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, a za tymi ba.. kobietami to ni huhu trafic nie mozna :P

dokładnie. tu niby jak sie dowiedziała, że coś jest na rzeczy to chciała zerwać kontakty, a na drugi dzień jej sie odwidziało i mamy odpocząć od siebie na kilka dni i zobaczyć jak będzie :lol:

Trzeba było od razu wypić...

oj tam, to akurat chyba żaden problem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. tu niby jak sie dowiedziała, że coś jest na rzeczy to chciała zerwać kontakty, a na drugi dzień jej sie odwidziało i mamy odpocząć od siebie na kilka dni i zobaczyć jak będzie
jak juz tak mowi daj sobie z nia spokoj ;)

ja pracuje nad jedna ale raz odpisze raz nie, trzeba przez kilka dni sie nie odezwac i zobaczyc czy sama sie odezwie, jak cos to dzialac, a jak nie - to jej strata :-]:D

Czasami to juz naprawde mi sie smiac chce z tych kobiet, same nie wiedza czego chca :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. tu niby jak sie dowiedziała, że coś jest na rzeczy to chciała zerwać kontakty, a na drugi dzień jej sie odwidziało i mamy odpocząć od siebie na kilka dni i zobaczyć jak będzie
jak juz tak mowi daj sobie z nia spokoj ;)

ja pracuje nad jedna ale raz odpisze raz nie, trzeba przez kilka dni sie nie odezwac i zobaczyc czy sama sie odezwie, jak cos to dzialac, a jak nie - to jej strata :-]:D

Czasami to juz naprawde mi sie smiac chce z tych kobiet, same nie wiedza czego chca :dontknow:

to mnie pocieszyłeś :D

ona chyba sama nie czego chce, albo musi sie przekonać dość dobrze. 1-2dni przed tą rozmową gdzie padła propozycja odpoczynku ona powiedziała, że możemy zakończyć znajomość. ja po paru minutach zaproponowałem jej to samo i jej sie nie spodobało już :lol: pisała, że nie musimy, jak sie nie odzywałem to sama pisała :o aktualnie przez kilka dni będize dość zapracowana więc może stąd pomysł z odpoczynkiem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, zlej lalkę - sama się odezwie jak ją zacznie swędzić, niestety taka prawda którą sam już potwierdziłeś opisując jej zachowanie w przedostatnim poście :)

 

pacz:

jak_zdobyc_dziewczyne.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.