Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam ogólnie E90 do 50tys zł 2005-2007 rok benzyna lub diesel,zdaję sobie sprawę że nie kupię idealnego samochodu,może być coś tam malowane to nie nowy samochód ale nie dam tyle pieniędzy na szpachlowóz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gdybym znał język to jeszcze bym się zastanawiał nad wyjazdem a tak to muszę raczej szukać w PL

Dokładnie tu reguły nie ma żadnej,w każdej cenie trafiają się szroty i w każdej marce,nie będzie łatwo coś dobrego wyrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparco, jakbyś szukał w NL to mogę pomóc ze wszystkim na miejscu. Słyszałem też o kilku osobach godnych polecenia którym możesz zlecić znalezienie dobrego auta, a przy kwocie jaką przeznaczasz myślę, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyło że dzisiaj padła mi "polerka" EUROTEC 2450 kupiona w kwietniu jej przebieg to

raz nakładany DJ LP oraz raz PB WD, a teraz zrobiłem dwa panele S3 w 323c żeby odświeżyć lekko lakier i zaczęła chrobotać i przeskakuje pad...

Resztę chyba ręcznie będzie trzeba...

Kurde nawet nie opłaca się tego wysyłać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wkurzyło, ale powaliło na łopatki.

W końcu wziąłem się za samochód rodziców. Cały lakierowany, 90% przebiegu (100000km/10lat) to miasto, parkingi pod CH, więc cały w mniejszych i większych rysach, zadziorach, wgniotkach itp itd.

no i kolor, złoty metallic na którym pod każdym kątem widać coś innego i zawsze wygląda na czysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgniotka i otarcie na drzwiach kierowcy :zly: Jakiś **uj zayebał mi swoimi drzwiami :wallbash: Zawsze staję kilometr od innych ale i zawsze jakaś ciapa się znajdzie co postawi obok mnie auto i później takie kwiatki :cry: Jak wróciłem to już go oczywiście nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.