Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

weglus, kręci i nie odpala, czy w ogóle nie kręci?

 

Pierwsze co w renówce to sprawdzaj czujnik uderzeniowy jeśli jest (czerwony duży przycisk w rejonach aku) a w drugiej kolejności czujnik położenia wału korbowego (jak masz zaprzyjaźniony sklep to weź nowy na podmianę - 15 min roboty).

 

Renówki miewają takie humory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kręci i nie odpala ;)

tzn ja mam do wymiany koło zmiennych faz rozrządu więc narazie to obstawiamy z mechanikiem. akumulator ma wskaźnik naładowania i pokazywał, że jeste ok. w końcu przestał kręcić no to pod prostownik i po 40minutach odpalił.

nic czerwonego dużego w rejonach aku nie ma ;) jedyne czerwone to plastik z bezpiecznikami na plusowej klemie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjechałem na stacje. jest kolejka. zwolniło sie miejsce i facet przede mną w mondeo kombi diesel stanął przy pierwszym dystrybutorze, a miał wolny następny. wychodze do niego "przepraszam nie mógł pan podjechać dalej?" powtarzam 3 razy a on"moge, jutro". burak jeden. wsiadłem i podjechałem przed niego zatankować. najlepsze, że koleś z 50lat więc nie jakiś młody gniewny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundka dopadła chyba typowa przypadłość...169 tys przebiegu i dziś coś zaczęło tłuc jak "stara pralka" przy wirowaniu. Poprzerywał i już nie odpalił :wallbash: Pewnie dwumasa :zly: ,więc w poniedziałek trzeba szukać mechanika, który się tego podejmie. Dobrze chociaż,że się rozkraczył 10 km od domu,a nie gdzieś w trasie. Na koniec tato mnie holował i dostał strzał z fotoradaru SM (coś około 63/50)...oczywiście nie miałem już większego wpływu na swoją prędkość,więc pewnie i mi strzelili ( mam nadzieje,że strażnik będzie na tyle rozgarnięty,że nie wystawi mandatu dla pojazdu holowanego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

169 tys przebiegu i dziś coś zaczęło tłuc jak "stara pralka" przy wirowaniu. Poprzerywał i już nie odpalił :wallbash: Pewnie dwumasa :zly:

 

Hm... dwumasa raczej nie pada tak niespodziewanie. Z reguły dużo wcześniej słychać jak zaczyna konać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

169 tys przebiegu i dziś coś zaczęło tłuc jak "stara pralka" przy wirowaniu. Poprzerywał i już nie odpalił :wallbash: Pewnie dwumasa :zly:

 

Hm... dwumasa raczej nie pada tak niespodziewanie. Z reguły dużo wcześniej słychać jak zaczyna konać.

 

Kurcze sam już nie wiem. Dwumasa to nie jest, bo poszedlem go zapalić z ciekawości i jak jest zimny to odpalił normalnie, zero stuków, obroty równo,chodzi jak ta lala :) Pewnie jakiś czujnik padł i jak jest nagrzany,to wariuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjechałem na stacje. jest kolejka. zwolniło sie miejsce i facet przede mną w mondeo kombi diesel stanął przy pierwszym dystrybutorze, a miał wolny następny. wychodze do niego "przepraszam nie mógł pan podjechać dalej?" powtarzam 3 razy a on"moge, jutro". burak jeden. wsiadłem i podjechałem przed niego zatankować. najlepsze, że koleś z 50lat więc nie jakiś młody gniewny...

 

jak stoisz przed nim to sobie spokojnie zatankuj, kup hotdoga, wypij kawkę itp. Żeby musiał poczekać na ciebie ew żeby coś się z boku zwolniło. Nic takich głąbów nie uczy jak to ze muszą czekać a "mogli być pierwsi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piciosz, w maju przed wyjazdem do PL na urlop nie miałem za bardzo już czasu nałożyć niewidzialnej wycieraczki i myślę sobie a może nie będzie padało. Po pierwszych 50km zaczeło się i to konkretna ulewa i tak się ciągneło przez kolejne 1200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.... przepraszam, ale troche przesadzacie z tymi niewidzialnymi wycieraczkami...

Mam i nie narzekam, super sprawa pomykasz w deszczu na autostradzie i tylko patrzysz na zdziwione miny hehe:) ale przy ulewie i duzej predkosci na nic hehe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.