Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

oddałem obiektyw do diagnozy(20zł). dzisiaj dostaje info, że naprawa 230zł więc zrezygnowałem i sie pytam co jest zepsute. na to pani do mnie, że mi nie może powiedzieć. no to ja, że mam prawo wiedzieć i ona mi wyjeżdża, że płace tylko za wycene, a diagnoza kosztuje 180zł. mówie jej, że skoro wycenili naprawe to wiedzą co jest zepsute, a ona, że sie zabezpieczają przed pójściem do konkurencji itd. w końcu mi powiedziała. uszkodzona jest taśma(flex), który moge kupić w necie za 30zł i wymienić samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, Właśnie dzwonił znajomy, ze w radzyminie to samo :shock: a u mnie nic, tylko grzmoty słychać jak to naokoło kraży :shock:

 

Żeby tylko ten grad nie przyszedł do mnie, nie ma gdzie samochodów schować, bo na wjezdzie do hali stoi kompresor, którego we dwóch nie ruszymy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS'a pod M1
Pani szofer

 

wszystko się zgadza, dzień w dzień... zderzak już obdarty od spodu.... :wallbash:

Myślała że się nie wyda... :zly:

Widoków na 3 auto brak :/ , więc jak nie zdzierżę psychicznie roli "rodzinny" hothatch to idzie do sprzedaży, a w miejsce RS wchodzi Corsa B, czarne zderzaki i "kangurzyca" z przodu :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.