Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zgrywussdz, ja przez ponad 25lat mieszkałem w bloku i jak szukałem własnego "M" to też myślałem o bloku. Jednak teraz jak pomyślę, że mała zamiast po 70m2 trawnika biegała by po balkonie to jednak wolę ten mój "dom"

 

zrobił się straszny OT...

może nowy wątek w "luźnych" o wyższości domów nad blokami i bloków nad domami ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, :good: ja teraz też tak powtarzam.

Jak ktoś prosi o radę w projektowaniu domu/ powierzchni to raczej doradzam mały, oczywiście są różne potrzeby/możliwości.

clhseba to fajnie, tylko trafić 4 podobne w sposobie myślenia rodziny to też sztuka, bo jak każdy w swoją stronę i "wolność Tomku w swoim domku", to gorzej być nie może.

 

Ja akurat mam to szczęście że rodziny są OK

jedną znamy od "zawsze" druga też jest OK w naszym wieku

i "dziadek" Wdowiec któremu nic nie przeszkadza byle by od czasu do czasu posłuchać opowieści o wojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: a to dobre jest

 

budzę się rano ... nuda... nuda... nuda... kolacja i spać wbrew pozorom za dużo wolnego czasu też może być denerwujące.

 

Już nawet zacząłem kurze wycierać, cały dom odkurzyłem i nadal nie mam co robić :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.kierowca.pwpw.pl sprawdzaj tutaj, u mnie się sprawdziło, że jak wniosek został przyjęty to od tego momentu licz 14 dni.

 

O kant d... ta strona. Brat zdał kat.B, po 6 dniach zadzwonił do UM, prawko do odbioru już było. Na na tej stronie dopiero 4 dni po odebraniu przez niego, status zmienił się na "do odbioru".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.