Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

tylko jak tu sie za nią wziąć :o

Nie mozesz za wszelka cene pokazac ze jestes lepszy od niej..

Niech zyje w swiadomosci ze to co robi robi najlepiej na swiecie i wtedy ona sie wezmie za Ciebie :-] Wtedy takiej oddajesz sie za darmo...

 

A tak btw: kiedys ktos z duzym doswiadczeniem zyciowym powiedzial mi, ze babom sie nie oplaca robic drogich prezentow. Jedyne co z tego wychodzi to ze nam na koncie znika kasa. Takie inwystycje nie sa dlugoterminowe a z czasem bywaja nawet i zapomniane.

Wiec lepiej inwestowac w auto bo samochod to chociaz wtedy Cie nie zawiedzie! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dlatego imieninowa kase wydaje na kosmetyki :D

ona na początku naszej koleżeńskiej znajomości mi mówiła, że nie chce związków, że rani facetów i jaka to straszna jest, żebym sie przypadkiem w niej nie zakochiwał. no to ja z nia gadałem normalnie jak ze znajomą. jakby troche to efekty przynosiło bo teraz mi sie wydaje że sama szuka 'przeniesienia relacji na wyższy poziom'.

ale z babami to sie nie trafi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw: kiedys ktos z duzym doswiadczeniem zyciowym powiedzial mi, ze babom sie nie oplaca robic drogich prezentow. Jedyne co z tego wychodzi to ze nam na koncie znika kasa. Takie inwystycje nie sa dlugoterminowe a z czasem bywaja nawet i zapomniane.

Wiec lepiej inwestowac w auto bo samochod to chociaz wtedy Cie nie zawiedzie! :evil:

 

 

:D a ja wole dostawać prezenty właśnie, które nie będą służyły mi ale autu :lol: jak dostaje zwykły filtr powietrza to cieszę się jak dziecko :D:kox: wiem wiem nie jestem normalna :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem nie jestem normalna :evil:

:good:

Ale znowu jakby wszystkie byly jak Ty to by dopiero byla lipa. Teraz to chociaz mam wymowke ze "kochanie, musze umyc i przepolerowac auto". No i wracam w nocy lub nastepnego dnia.

Tylko zeby lipy nie bylo to trzeba CG Strippera wozic ze soba, tego w kieszonkowej wersji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soll, racja, w bloku placisz oplaty i masz wszystko gdzies... ogolnie mowiac, ale cos za cos. Ja od malego mieszkam w domu i nie wyobrazam sobie mieszkania w bloku, siedzialem u mojej ex w mieszkaniu troche to sie dusilem, ale to kwestia przyzwyczajenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal200, to prawda. Ja mieszkałem w bloku, a zachciało mi się poprawić warunki, przez przypadek znalazłem dom w b.dobrym stanie za cenę większego mieszkania to się nie wahałem, Jednak poszliśmy z żoną trochę po bandzie, nie zdając sobie sprawy co to tak naprawdę znaczy "dom". Chcieliśmy tanie ogrzewanie to poszliśmy w ekogroszek, z różnych przyczyn się nie sprawdził.

Teraz mamy gaz ziemny, temperatura zimą ustawiona na niższą niż w przypadku groszku, żeby nas rachunki za gaz nie wykończyły. Ja nie neguję domu lub mieszkania, każdy ma to na co się zdecydował/ co udało się kupić, ale wszscy którzy mają domy wiedzą co to znaczy, zwłaszcza takie które mają już x lat, jak jedno zrobisz, to co innego już czeka w kolejce, albo co gorsza nie czeka tylko trzeba od razu, a tu kasa pusta :( . Tak naprawdę w moim przypadku muszę cały czas pracować, dodatkowo po godzinach dorabiać żeby móc utzymać dom i nie zwariować . Ale dość tego narzekania, ja tam jestem naprawdę pozytywnie nastawiony do świata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soll, dlatego cały czas powtarzam, że nie sztuką jest dom kupić, zbudować... sztuką jest go utrzymać. Ja mieszkam w domu ale zarządzanym przez MPGM, mam swój kawałek ogródka (raj dla córki)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam chyba takie połączenie domu i bloku :D

dom z 4 rodzinami

kawałek ogródka jest

miejsce na auto jest

ale czynsz lekko śmieszny ( mniejszy niż najtańszy wosk z "Z" czy "S"

i remonty mnie nie interesują

tylko ogródek sami utrzymujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, :good: ja teraz też tak powtarzam.

Jak ktoś prosi o radę w projektowaniu domu/ powierzchni to raczej doradzam mały, oczywiście są różne potrzeby/możliwości.

clhseba to fajnie, tylko trafić 4 podobne w sposobie myślenia rodziny to też sztuka, bo jak każdy w swoją stronę i "wolność Tomku w swoim domku", to gorzej być nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.