Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Capaz, Ile tego miałeś ponad etykietę w oryginalnym opakowaniu?

A może masz wadliwą podziałkę na butelce ;)

Używałem do pomiarów własny kubeczek z dokładną miarką - nie ma mowy o pomyłce :) Powiedzmy równo z etykietką, może trochę mniej.

 

0,5L butelki VP posiadają plomby plastikowe. Jak przekręcisz korek, to pęka.

 

Prawda jest taka, że czy drogi Megs czy VP, to leją do tych butelek jak im się chce. Postawisz 5 butelek tego samego produktu obok siebie i każdy będzie miał z deka inny poziom.

Moja nie miała tej plomby, albo była już zerwana - nic nie pękało.

 

Miałem wcześniej w identycznej butelce inny produkt ValetPRO i było gdzieś 2-3cm więcej "płynu". Był to chyba trim glitz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
równo z etykietką

To by się zgadzało, mój VP TD był nalany powyżej etykiety, a po odlaniu 100ml to zeszło trochę poniżej górnej linii etykiety, czyli z 50-60ml rzeczywiście u Ciebie brakowało.

Ja mam przylepioną etykietę "do góry czcionką" ale chociaż produktu była dobra ilość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, ja miałem w nowym opakowaniu zdecydowanie powyżej etykiety.

 

To by się zgadzało, mój VP TD był nalany powyżej etykiety, a po odlaniu 100ml to zeszło trochę poniżej górnej linii etykiety, czyli z 50-60ml rzeczywiście u Ciebie brakowało.

Ja mam przylepioną etykietę "do góry czcionką" ale chociaż produktu była dobra ilość ;)

 

Dzięki Panowie za wypowiedzi. Utwierdziliście mnie w przekonaniu, że faktycznie trochę brakuje... no ale co poradzę.. :/

Dziwi mnie tylko fakt, że w rureczce od triggera był preparat do samej góry. Zwykle w nówce sztuce musimy "psiknać" kilka razy żeby napłynął... :dontknow:

Następnym razem będę bardziej skrupulatny podczas odbioru i w takiej sytuacji poproszę o wymianę na inny, bądź zrezygnuję.

Wiadomo że VP to nie Swisswax czy Zymol, natomiast nie powinno być takich kwiatków... :thumbdown::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości poszedłem sprawdzić i na 10 producentów i tak średnio po 10-15 sztuk tego samego produktu wszystkie praktycznie były w idealnie takiej samej proporcji/stanie opakowania raczej nie możliwe żeby brakowało ponad 50 ml...

Dzięki za informację :good:

Pozostaje szybko rozcieńczyć zgodnie z instrukcją na produkcie i przelać do butelek i nie widzieć tego braku :lol:

 

P.S. Kupiłem dziś 10 x 5l wody destylowanej, więc mogę zrobić mega rozcieńczenie... Może ktoś chętny by kupić taki...lubrykant do glinki, hehe :D:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem w kolejce u bukmachera, żeby stówkę na Italię postawić, nie postawiłem :wallbash::wallbash::wallbash:

 

CR-V wróciło z ASO z malowania klapy... więcej nic nie trzeba mówić :zly:

 

 

A do tego jedno zdarzenie z tenisa rozbiło mi cały kupon :zly::zly::zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabrałem się za rozebranie trochę samochodu - zdjąłem przednie koła, wszystko przygotowane do majstrowania i się okazało, że majstry, którzy stawiają hale z rozpędu zabrali na przyczepkę mój przedłużacz i nie mogłem podłączyć halogenu :zly::zly: więc trzeba było pozakładać kółka i jutro wieczorem kolejne podejście - tym razem w innym miejscu bo tu będzie rano robiona wylewka :wallbash:

 

i jeszcze dziewczyna :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze dziewczyna

 

Wyznała, że nie odróżnia beading'u od sheeting'u? Czy woli BMW od Hondy? :-]

 

 

Nie przejmuj się... Ja po 6 latach z jedną babą nauczyłem się jednego - miej wy***ane, a będzie ci dane...

... dosłownie i w przenośni :-]

 

 

Wkurzył mnie nowy quad... Miało być malina, a silnik przerywa na górze i jak się okazało wahacze mają inną geometrię, przez co amortyzatory pracują zupeeeełnie inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.