Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

lakikwap, jeżeli posiadacz Forda przekroczy umowny termin przeglądu gwarancyjnego choćby o jeden dzień - traci gwarancję. Pewnie nie powinienem być zdziwiony, a jednak nie mieści mi się to w głowie.

oj myślałem że zawsze są widełki chwila czasu/km :/ Mam nadzieje że nie przekroczyłeś :) Ustaw sobie przypomnienie w kalendarzach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem przy ostatnich zakupach ValetPRO Citrus Bling.. O pojemności uwaga 500ml. Środkiem pracuje się w różnym rozcieńczeniu więc chciałem przelać do buteleczek z atomizerami i rozcieńczyć. Ku mojemu zdziwieniu po przelaniu do miarki okazało się że nie ma 500ml, tylko 440ml :dontknow::o

Trochę to dziwi i jednakowo wkurza :?

Czy Wam też zdarzają się takie braki środka? Dodam że już patrząc na produkt, "na oko" wyglądał na jakby niepełny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z plombą na zakrętce?

Pierwsze słyszę o jakiejś polombie na czymkowiek.. :D Tylko na UC Megsa miałem chyba ;)

 

0,5L butelki VP posiadają plomby plastikowe. Jak przekręcisz korek, to pęka.

 

Prawda jest taka, że czy drogi Megs czy VP, to leją do tych butelek jak im się chce. Postawisz 5 butelek tego samego produktu obok siebie i każdy będzie miał z deka inny poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.