Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozkopali mi wyjście z klatki... przed blokiem hałdy piachu, pełno kurzu i dziura głęboka na 2m ciągnąca się 300m...

Dwie koparki, wywrotki, gość z młotem pneumatycznym, kątówką i "stado" pomocników od 7 rano pod oknem :wallbash::wallbash::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn u nas nie jest to parking płatny. ja przez parking płatny rozumiem wydzielony obszar gdzie możesz sobie zaparkować, masz auto pilnowane itd. u mnie jest 70tys. miasto, więc nie jest duże, a parkowanie płatne zrobili w centrum. główna ulica i odchodzące od niej. więc jak podjedziesz na poczte odebrać przesyłke co trwa 5minut musisz zapłacić 1zł :lol:

a jednym z argumentów władz był "parkingi przy marketach nie są pełne więc tam można parkować" na co markety odpowiedziały "parkingi są tylko dla naszych klientów"

dzisiaj podjechałem do kiosku więc po prostu stanąłem na ulicy przy chodniku(ulica szeroka także nie przeszkadzałem) włączyłem awaryjne i za 2min odjechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to w ramach protestu radziłbym wszystkim kierowcom nie płacić ani grosza albo po prostu bezczelnie stawać poza parkingiem na drodze i awaryjne (źle się poczułem).

Właśnie problem dotknie pewnie większości osób które potrzebują na moment wyjść na pocztę czy do kiosku czy chociażby do toitoi`a.

Argumenty władz jak zwykle debilne - jak tak można powiedzieć w ogóle publicznie, jak dzieci.

Widzę że u Was także wybrano chołotę idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat MF wole wyprać sam, bo ostatnio dziewczyna chciała mnie wyręczyć i wrzuciła wszystkie do pralki nic nie mówiąc. Efekt -> twarde włosie i jakieś białe kulki wbite w strukurę.

Plus taki że mam nowe mf i więcej starych do wnętrza i silników. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat MF wole wyprać sam, bo ostatnio dziewczyna chciała mnie wyręczyć i wrzuciła wszystkie do pralki nic nie mówiąc. Efekt -> twarde włosie i jakieś białe kulki wbite w strukurę.

Plus taki że mam nowe mf i więcej starych do wnętrza i silników. :roll:

 

Ja piorę w pralce, 40 st + biały jeleń. Żadnych negatywnych skutków nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to w ramach protestu radziłbym wszystkim kierowcom nie płacić ani grosza albo po prostu bezczelnie stawać poza parkingiem na drodze i awaryjne (źle się poczułem).

Właśnie problem dotknie pewnie większości osób które potrzebują na moment wyjść na pocztę czy do kiosku czy chociażby do toitoi`a.

Argumenty władz jak zwykle debilne - jak tak można powiedzieć w ogóle publicznie, jak dzieci.

Widzę że u Was także wybrano chołotę idiotów.

Prezydent był przez kilkanaście lat dyrektorem zespołu szkół. ostatnio miał proces o współpracę z SB, który wygrał. umarza podatki lokalnym firmom tłumacząc to ważnym interesem społecznym. u nas w mieście jest Aflopa(duża firma farmaceutyczna) i jej właściciel (bodajże 3najbogatszy Polak w polskiej farmacji) jest pabianiczaninem. za kadencji obecnego prezydenta wykupił pół miasta :lol: wiceprezydent wysłała pismo do spółdzielni mieszkaniowych żeby dozorcy donosili kto ma psa i będą za to dostawali 50zł. miało to rozwiązać problem nie płacenia podatku za psa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.