Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś mnie wkur..zyło to, że cały samochód łączniez szybami mam w asfalcie :wallbash:

Bo obok parkingu robią ulicę :wallbash: i w sumie wszystkie samochody są upstrzone tymi małymi czarnymi kropkami :(

Masz prawo żądać odszkodowania.

 

 

samochód, na którym to się stało, jest stary, pordzewiały, z różnymi zderzakami :kox: Rynkowo warty może z 3000 zł :/

Poza tym zauważyłem to dopiero drugiego dnia z dala od miejsca robót, wiec małę szanse ustalić, że to akurat oni a nie inni :thumbdown:

Ale spoko, mam przynajmniej pole do testów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, uuuaaaa zabolało :o przekroczenie o 50km/h gdzie tak śmigałeś ??

 

Z Mikołowa w stronę Gliwic, puściłem się trochę za S8, a że fajna droga, ruch mały to tak wyszło... Misiaki się ucieszyli, byliśmy pierwszymi klientami... Jedyny plus taki że mam nowego znajomego z S8, bardzo miło się gawędziło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500zł i 10 pkt :zly: :zly: :zly:

 

u mnie też ostatnio 122/70... ale tylko, albo aż 400 zł :zly:

 

Z Nami nawet nie chcieli gadać a nikt z Nas z drugiej strony nie miał ochoty robić z siebie debila i tłumaczyć się nie wiadomo jak głupio, że dziecko chore, żona w ciąży itd ;)

 

pogawędka za 500zeta... :lol:

 

Z właścicielem S8 siedzieliśmy u mnie w aucie czekając na mandaty, gliniarz nawet się śmiał jak to takie sytuacje zbliżają ludzi :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Unidena 520xl a antenę z boku na klapie - President Missouri :) Nie podoba mi się auto z tą anteną więc po mieście rzadko kiedy wyciągałem, od dzisiaj trzeba będzie się przyzwyczaić do jej widoku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.