Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

_Makki_, nic Ci się nie stało? :shock:

 

Dzieki Bogu mnie sie nic nie stalo bo jechalem tym autem kilka km.

Reszte trasy jechal moj tato.

 

spory profil jak na audi :D

To przecież od merca sprintera jest.

 

No bo to jest od mojego Sprintera.

Sprawa jest deko zagmatwana ale smierdzi kryminalem.

Auto po przegladzie 2 tygodnie temu i takie jaja co to w Polsce sie robilo 20 lat temu. Poprzekladane opony do wewnatrz nie mowiac o stanie ogolnym auta. A na przegladzie wykazalo ze przewody hamulcowe do roboty i jakies tam pierdoly w zawieszeniu. A ja nie mialem czasu przypilnowac auta podczas zakupu.

Norwegia czy Polska, walki na autach robi sie na calym swiecie :dontknow:

Tylko ze sprawy wykryte przy tym Sprinterze to powazny temat.

Rzeczoznawca sadowy sie tym teraz zajmuje i niech sie goscio cieszy ze ja i moj tato jestesmy cali i zdrowi.

Trafil na zla osobe i na Polaka w Norwegii, ktory cos tam wie o handlu samochodami. Moze to za dobra reklama nie jest ale pochodze z Radomia :lol:

 

Kola sa super cacy :zly: :

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak pewnie każdego to odpadnięcie Polski z Euro. piłkarze dobrzy, a trener jak i cały PZPN.

meganka mnie wkurzyła. klima nabita, powietrze zimne, a w aucie ciepło :/ dzisiaj robiłem test jak mocno go schłodzi w 10minut na ustawionej temp 15stopni i maks nawiewie. za bardzo nie schłodziła i silnik zgasł 2razy. na postoju to wszystko. trzeba na komputer jechać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.