Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Komputer się uruchamia ( jest prąd ? działają wiatraczki ?) i co się dalej dzieje ? ;)

 

Wiatraczek działa i to na max obrotach... jak dochodzi do momentu ładowania się systemu, ekran robi się czarny i nic... można godzine czekać i nic... F8 nic nie robi, F2 wchodzi do biosa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak było jak dysk padł

 

 

Ja spróbowałbym standardowej funkcji naprawczej czyli format :)

Potem gdyby się wysypał na świeżym systemie, to test RAM a następnie dysku...

 

P.S

Zresetuj BIOS(wiem, że głupie ale może ktoś namieszał) przy okazji sprawdź temperaturę dysku i procesora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukasz auta bezwypadkowego, bezkolizyjnego...... zaraz po zakupie takiego wjeżdzasz do garażu, i działasz przy nim po nocach po pracy cały tydzień, by wyglądał jak nowy...

wyjeżdzasz z garażu prawie skończonym, i tego samego dnia wieczorem ktoś cofa na podwórku i ci wszystko pier...li

wk...ienie totalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujek, u niego na podwórku...

zderzak i błotnik do roboty a co wiecej to nie wiem :/

jak pomysle ze znalezienie w tym kraju auta bezkolizyjnego mi sie udało i wszystko psu w d.pe to mnie ogarnia rozpacz.

mało tego teraz użaranie sie z lakiernikami i tłumaczenie im by nie dotykali innych elementów poza tymi do roboty. Ba, zeby nawet nie patrzyli na reszte auta. i jeszcze zeby to dobrze zrobili.... potem znow walka z hologramami i rysami...

 

20120609174.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj wujkowi sprawę w sądzie o utrate wartości samochodu po wypadku itp, do tego straty z tytułu bezkolizyjności pojazdu i straty moralne, że auto już nigdy nie będzie takie samo jak przed i Ty przez to będziesz cierpiał :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sie posmiac, ale jak kupujesz auto to cie nosi zeby nim pojezdzic, a moje stało tydzień w garazu, bo chciałem go dporowadzić do pożadku (przynajmniej sam lakier), a gdy sie to udało to wyjechałem nim z garażu zrobiłem 60 km i zonk. wkur.ienie ogarnia człowieka.

sam raczej nie bede tego w stanie zrobic bo sie na tym nie znam, oprócz ołotnika i zderzaka jeszcze nadkole jest trzasniete, a co pod spodem to nie wiem. dodatkowo lampa sie przesunęła więc nie wiem czy sie jakies zaczepy przy niej nie urwały od spodu

 

aż mi sie odechciało relacji sklecać, zeby wam pokazac moje wypociny nad autem...

 

20120610181.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma isc z OC ;)

właśnie zrobiłem zdjecia, żeby uniknąć późniejszych zarzutów przy sprzedaży

naprawe myślę zrobić w aso forda, tam gdzie auto było kupione, serwisowane, i gdzie były robione przeglądy powłoki lakierniczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Zakładaj wujkowi sprawę w sądzie o utrate wartości samochodu po wypadku itp, do tego straty z tytułu bezkolizyjności pojazdu i straty moralne, że auto już nigdy nie będzie takie samo jak przed i Ty przez to będziesz cierpiał :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

 

Zawsze wykazujesz się taką empatią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.