Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem jak to sie stalo ze sie zesra..

Pracowalem na tym padzie 8 godzin plus nie cale 2 godz dzisiaj, robilem ostatni przejazd na dachu gdy pad sie oderwal, oczywiscie zahaczylem dach :cry: cale szczescie ze szmatka ktora byla przyczepiona do rzepa uratowala sytylacje i nic sie nie stalo, przez chwile juz myslalem ze bedzie pozamiatane :/ nie rozumiem czemu ten pad sie tak rozpadl :o, sam nie wiem czy to jest moja wina czy po prostu wadliwy pad , jedyna czynnosc jaka wykonalem to go umylem, dokladnie wyplukalem i wysuszylem :o

pad.JPG.ed6f7e6f19b366f74b13778df8971497.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze do pracy jakis idiota wiozący busem robotników z napisem na burcie "usługi budowlane" nie patrząc ze ma mnie na swojej wysokości rozpoczął manewr zmiany pasa... oczywiście w moim kierunku, juz mi przez myśl przeszła blacharska robota, ale na szczęście udało sie odbić w bok... Koles nawet nie przeprosił, jak poczekałem na niego żeby znów sie zrównał... Także adrenalina z samego rana mi poszła w górę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijany, albo naćpany Cham, w białej koszuli, poruszający się Land Cruiserem 150, oblepionym reklamami dużego dealera Toyoty z prawej strony Wisły...

Na odcinku 500m kilkakrotnie zmusił mnie, a potem kilku innych kierowców do gwałtownej, awaryjnej reakcji... no ale Cham się śpieszy do byznesowych spraw, furacz też zasługuje na respekt... :lol: rozumiem, plebs w swoich śmietnikach może przyhamować i poczekać...

 

Swoją drogą to kapitalna reklama... :D Jako klienci Toyota Marki, dostajemy ciągle foldery, życzenia, zaproszenia na jazdy testowe etc... Każdą następną przesyłkę reklamową skojarzę natychmiast z Chamem i wyrzucę bez otwierania do kosza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdzielone strażniki miejskie zrobili mi fotę i pewnie będzie mandat ... a od ponad roku miałem czyste konto :wallbash:

 

Gdzie ? :o

 

a stał sobie na obwodnicy na pasie między jezdniami z ręcznym aparatem przy stacjonarnym fotoradarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto w sobote odebrane z korekty. do dzisiaj stało tylko raz na parkingu przed marketem(osamotnione). dzisiaj wysiadam pod domem, a tu 2 obcierko-rysy. najprawdopodobniej zrobił to ktoś przed szkoła. chyba ktoś zazdrości :x trzeba będzie użyć wosku koloryzującego :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.