Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale zaparkowane pod drzewami, to mnie nie dziwi. Wkoło mojego auta nie ma ani jednego drzewa, drutów na których ptaki mogą siedzieć.. auto stoi pod domem i nawet jakby się mocno skupiły to z dachu nie są w stanie mi nasrać na auto. te 21 na dachu mojego auta to typowo z lotu... wszystkie chyba na sygnał srają :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mala fajna zabaweczke na weekend i wczoraj jak lookalem pod maske po jezdzie na ostro zauwazylem ze odkleja sie znaczek. Daleko od domu i warsztatu ale znajomi po drodze wiec trzeba to bylo zrobic porzadki bo inaczej nie umiem a szkoda tez zgubic tak fajny znaczek. Kolega sie uczepil ze zrobi zdjecia zeby nie bylo :) Wybaczcie zegarek i brak rekawiczek itp ale trzeba bylo to zrobic asap bo km przedemna :dontknow:

 

 

IMG_8032.jpg

 

IMG_8033.jpg

 

IMG_8034.jpg

 

IMG_8042.jpg

 

 

 

 

 

IMG_8054.jpg

 

IMG_8057.jpg

 

IMG_8059.jpg

 

IMG_8062.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmyłem QD 3 ptasie kupy z auta , wszystko pozanosiłem do garażu , wracam do auta a tu znów kupa na zderzaku , to wracam się , zmywam. Wszystko odniosłem i polazłem do dziewczyny , a potem jak wróciliśmy po auto to miałem szybę przednią z kupki znów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym tygodniu była "polerka" przy pomocy EPL-11 + PF2500 i FF3000 a dwa dni temu ktoś mi zrobił niespodziankę na parkingu przed centrum handlowym :(

 

DSC00816.jpg

 

na szczęście miałem resztkę pasty 4Nano ( HGSC ), ręcznie aplikatorem trikolor wszystko zeszło, no prawie wszystko - zostały głębsze ślady ale ledwo to widać ... miękką stroną gąbki przeleciałem PF2500 i jest ok :good:

 

DSC00821.jpg

 

pewnie ktoś się przeciskał między samochodami i reklamówką albo jakąś inną torbą przejechał po lakierze :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem pierwszy raz w życiu do czynienia z wżerami, ale o tym zaraz ....

 

Jako że auto, miałem bardziej zakurzone niż brudne, urządziłem sobie wypad na Ehrle, Szybki pre-wash z Marolex'a , koła Bilberry, Środek Apple Plastic, szyby koncentrat Megsa, na koniec przeleciałem P40, odstawiłem auto pod dom dosłownie na 20 minut, pod gołym niebem, wracam do auta, patrze na maskę i złapałem się za głowę, pierwsza myśl była taka "Kur*** chyba jakiś orzeł mi się na maskę złamał :lol: " Podjechałem do kumpla, zaraz woda z opryskiwacza, lekko nie było, 3 razy rozmaczałem to gówno :zly::zly: gdy usunąłem wszystko, moim oczom ukazał się zajebisty wżer, od razy poszedł w ruch cleaner R222, ale nie dało to skutku, długo nie myśląc zabrałem się za zielony korek, ręcznie, bo ręcznie, ale po dwóch przejazdach wżer udało się usunąć. :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem pierwszy raz w życiu do czynienia z wżerami, ale o tym zaraz ....

 

Jako że auto, miałem bardziej zakurzone niż brudne, urządziłem sobie wypad na Ehrle, Szybki pre-wash z Marolex'a , koła Bilberry, Środek Apple Plastic, szyby koncentrat Megsa, na koniec przeleciałem P40, odstawiłem auto pod dom dosłownie na 20 minut, pod gołym niebem, wracam do auta, patrze na maskę i złapałem się za głowę, pierwsza myśl była taka "Kur*** chyba jakiś orzeł mi się na maskę złamał :lol: " Podjechałem do kumpla, zaraz woda z opryskiwacza, lekko nie było, 3 razy rozmaczałem to gówno :zly::zly: gdy usunąłem wszystko, moim oczom ukazał się zajebisty wżer, od razy poszedł w ruch cleaner R222, ale nie dało to skutku, długo nie myśląc zabrałem się za zielony korek, ręcznie, bo ręcznie, ale po dwóch przejazdach wżer udało się usunąć. :-]:-]

Jakiś kormoran chyba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.