Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

J0NES, to jest pikuś. Ja mam powtórkę z ubiegłego roku: nie mogę znaleźć paszportu z wizą do US a za tydzień wylot :kox: w ubiegłym roku tydzień przed wylotem, zorientowałem się, że mam nieważny paszport - więc wyrobiłem nowy, ale wiza jest w starym :/ mam nadzieję, że ten stary z wizą jest w sejfie w firmie, bo jak nie, to nie będzie wycieczki za ocean, wizy w tydzień nie dostanę :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kur** po piątkowej imprezie zgubiłem zegarek Festiny obszukałem całą chatę i za nic w świecie go nie mogę znaleźć :zly::zly::zly::zly:

Impreza ma to do siebie że tam zawsze "giną" kosztowności.

Ja zawsze zostawiam tego typu rzeczy w domu, a za telefon biorę starego ledwo działającego rumpla tylko w razie gdyby potrzebna była nagła pomoc czy telefon po taxi :D

Polecam.

 

Niestety, ale jeśli paszport nie leży w sejfie, to pozostaje staranie się o wizę na nowo, a tej w 5 dni nie załatwię

Jeśli to wiza turystyczna albo studencka to nie widzę problemu.

Poza tym mają bazę kto otrzymał wizę wiec duplikat to żaden kłopot.

Nie Ty pierwszy i nie ostatni pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, kurde on sam nigdy się nie rozpiął ani nigdy nie spadł i wydaje mi się że jak wracałem że go miałem ale jak trafiłem do domu i do łóżka tego już nie wie nikt jutro dalsze poszukiwania :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, kurde on sam nigdy się nie rozpiął ani nigdy nie spadł i wydaje mi się że jak wracałem że go miałem ale jak trafiłem do domu i do łóżka tego już nie wie nikt jutro dalsze poszukiwania :wallbash:

Miałem na myśli to ze prawdopodobnie ktoś Ci go zwinął i tyle.

Zegarki same z rąk nie spadają w przyrodzie, musiałeś być trochę dłubnięty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego poczytaj forum Vw wszystkie furki od nich gnija.... moge pokazac fotki....mojego....kupiony w salonie..

 

[ Dodano: 28 Maj 2012, 18:28 ]

Witam...acha a Kolego ''maestro00'' jaj to Ty chyba jeszcze nie widziales...Nowa B7 kolegi przestala dwa tygodnie w serwisie na poprawkach lakierniczych ''klapa i tylne drzwi''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero 73 tys...nalatane....a przy 70 padlo cos od turbiny...sorry ale pracuje w budowlance...nie czaje dokladnie co...ale tutaj pochwale vw bo nie placilem za czesci tylko za robote...(po gwarncji)

wczesniej mialem..v50 nalatane ponad 200 tys i nic....chyba wroce do volvo, a kumple mowili... kup vw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.