Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wracam z prawie tygodniowego wyjazdu służbowego już szarówka drogi lekko puste jedzie dziadek seicento 50km/h poza terenem zabudowanym droga prosta jak drut niewiele myśląc kieruneczek i chap dziadka na tej prostej na końcu prostej wybiega niebieski z czerwona pałką i że podwójna ciągła nosz kur**a :zly: 200 zł 5pkt tylko albo aż jak to powiedział ten cieć "To ja tu dyktuje warunki a nie Pan" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły złe klocki :cry: Miałem dzisiaj o 11:00 wyjeżdżać do Kronach na International Audi Treffen. I tak na szybcika, bo samochód odebrany z ASO o 21:00, a po drodze zapaliły mi się klocki. 2kkm nie zrobie na 2mm. A jeśli już to kontrolka mnie zabije psychicznie. Nikt nie ma przednich "normalnych" klocków. Najwcześniej na 16:00. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, Zobaczy się, najwyżej ominie mnie Disco Night, ale... dobrą wiadomością jest to, że znalazłem oryginałki (ponoć pasujące) i będę miał je na 14 :D wymienię w 25 minut i go go go go go... Gdyby mi nie wypaliło, to wpadnę może na Mac Fisha przy piątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wpadnę może na Mac Fisha przy piątku

Echhh zapomniałem o tym piątku i już z rana zjadlem kiełbachę. Powinienem się wstydzić bo mam zaliczone wszystkie pierwsze piątki miesiąca a siostra zakonna powiedziała, że jak ktoś ma taki piątkowy set odbębniony to tak jakbym miał już kartę członkowską do nieba. Bez selekcji wchodzę 8-):evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek, no patrze na klocki to zostało jeszcze trochę - przynajmniej z, od frontu. Boje się o wewnętrzne klocki, bo jak wiadomo te dostają bardziej w pupę.

 

Szukam innych... znalazłem jakieś Remsa - zna ktoś co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puch, Tak, czasem zdarza się 200->100km/h jak jakieś pipy jeżdżą i widzi mnie a i tak wyjeżdża. Trasa minimum 2400km, a chciałem jeszcze zahaczyć o Stuttgart. To wyszłoby więcej...

Rozwalił mnie też dziadek w któryś tam z kolei sklepie motoryzacyjnym.

 

Dał mi wybór - ATE na dziś lub ATE na jutro.

 

Cena na dziś : 650zl

Cena na jutro: 500zł

 

Się pytam... Panie a skąd taka różnica w cenie? Mało wąsa nie zjadł z poplątanej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puch, Tak, czasem zdarza się 200->100km/h jak jakieś pipy jeżdżą i widzi mnie a i tak wyjeżdża. Trasa minimum 2400km, a chciałem jeszcze zahaczyć o Stuttgart. To wyszłoby więcej...

 

To wiem, ale z drugiej strony jak starasz się bardziej przewidywać co się dzieje na drodze, to czasami zdarzało mi się na 1000 km autostrady niemieckiej dosłownie parę razy użyć hamulca, ale wtedy jak mówisz było to przeważanie hamowanie awaryjne 200>100, bo ktoś się wcisnął ...

 

A kupiłeś w końcu te klocki ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Dał mi wybór - ATE na dziś lub ATE na jutro.

 

Cena na dziś : 650zl

Cena na jutro: 500zł

 

Się pytam... Panie a skąd taka różnica w cenie? Mało wąsa nie zjadł z poplątanej odpowiedzi.

 

Chyba zatrzymał w trakcie ewolucji człowieka do poziomu homo sapiens - sapiens :D

 

Masakra po prostu.... Człowiek potrzebuje na "już", a tu taki "przemiły" Pan się trafia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kupiłeś w końcu te klocki ?

 

Nie kupiłem, wszystko sensowne to na jutro, a jutro to będzie futro :)

 

Zdjąłem koło i oglądałem klocki - no to coś tam ich jeszcze zostało, lecz przy mocniejszym hamowaniu buczą. Ponad 2 tony coś zatrzymać musi. Cały biwak spakowany - nastawiam się psychicznie na widok kontrolki ( O ) - już próbowałem wyłączyć VAGiem, ale się nie da.. (nie potrafię) Wyjazd wciąż pod znakiem zapytania.

 

homo sapiens - sapiens

 

Bardziej przypominał tego:

 

images?q=tbn:ANd9GcR4l-Hk5UqMggEJBhAPyt296aamj-zlTQCwcWUECoMhuUP5gG3vIg

 

Homo Erectus ;) - tyle, że z dłuższym wąsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.