Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Dystrybutor
Wiola ale gorąco jest , nie ugotujesz sie :o hehe

 

no ale wiesz jak jest- mundur służbowy trzeba założyć ;) Poza tym na szczęście w biurze nie jest gorąco :)

 

to akurat da się zdjąć :-]

 

no chyba trzeba będzie ;)

 

może pończochy ?

 

nie lubię- samonośne się ściągają a pas do pończoch jakoś mnie nie przekonuje :o wygodny jest? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygodny jest?

 

Pewnie nie uwierzysz ale nie mam bladego pojęcia :D

chyba za ciepło jest bo moja koleżanka z pracy , z naprzeciwka teraz nie nosi..

 

siedzicie biurko w biurko i długopis spada co najmniej 5 razy dziennie? %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passata, ale imo w swojej klasie jest bezkonkurencyjny.

 

dobre.. :lol:

 

A co jest Twoim zdaniem lepsze? ;)

 

Jak ktoś lubi kupować nowe Passaty, które są praktycznie takie same jak poprzednie, to może dla Nich jedyne fajne auto. Ale, ale, są w tej klasie ciekawsze, zwłaszcza, że czasy bezawaryjnych VAG-ow minely. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania gdzie jesteś? :o:P

 

Swoją drogą to ciekawe czy koleżanka zdaje sobie sprawę z tego jakie tajemnice odkrywa pod biurkiem :lol:

 

Wiolu jak idzie koleżanka co czasem można dojrzeć i tylko tyle.. :/

Sama załóż a przekonasz sie ze ktoś z kolegów z pracy zauważy idę o zakład o jakiś dobry wosk :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Pewnie nie uwierzysz ale nie mam bladego pojęcia :D

 

no rzeczywiście trudno mi w to uwierzyć :D

 

Sama załóż a przekonasz sie ze ktoś z kolegów z pracy zauważy idę o zakład o jakiś dobry wosk :-]

 

he he nie będę sprawdzać :P ale to pewnie może zależeć od długości spódnicy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he nie będę sprawdzać :P ale to pewnie może zależeć od długości spódnicy :o

 

Wystarczy przed kolano oczywiscie czym krótsza tym lepsza ale bez przesady :-]

 

Zabiją nas za ten spam ;)

 

no co luźne rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorientowałem się, że ktoś podmienił mi opony.

Tyle, że nie mam dowodów.

Letnie opony przechowywałem w ziemie w zakładzie wulkanizacyjnym.

Gdy zmieniałem koła z zimowych na letnie, serwisant powiedział mi, że letnie naddają się powoli do wymiany.

Zdziwiło mnie to trochę, bo jeżdżę b. spokojnie (auto za niskie by szaleć :mrgreen: ).

Nie zgłębiłem jednak od razu tematu.

Teraz dopiero zorientowałem się, że jeżdżę na DUNLOPACH, a auto wyjechalo z fabryki na SEMPERITACH SPORT. I nie wymieniałem opon od tamtej pory. :zly:

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/338/zdjcie012ec.jpg/]zdjcie012ec.jpg[/url]

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passata, ale imo w swojej klasie jest bezkonkurencyjny.

 

dobre.. :lol:

 

A co jest Twoim zdaniem lepsze? ;)

 

Jak ktoś lubi kupować nowe Passaty, które są praktycznie takie same jak poprzednie, to może dla Nich jedyne fajne auto. Ale, ale, są w tej klasie ciekawsze, zwłaszcza, że czasy bezawaryjnych VAG-ow minely. ;)

 

Może nie tyle lubi, co musi wziąć nowe auto (Firma, leasing itd). Takie same jak poprzednie- znaczy dobre. Co ciekawe każdy kolejny palił średnio litr/100km mniej (2.0FSI, później 2.0TSI). Wszystkie 4 przejechały ponad 100k i żadnych problemów.

Wiem, że każdy chwali swoje, ale na prawdę w tej klasie (klasie, nie pieniądzach) nie widziałem nic lepszego, czym można polecieć 260km/h na niemieckiej autostradzie, albo zrobić 1200km na baku. Insgnia, superb, mondeo? Niby dobre, ale w każdym coś nie tak, to za wysoko się siedzi, to kierownica dla kapitana haka, to dźwignia biegów za blisko... Francuzy? Może na starość :-] Żeby faktycznie poczuć różnicę w klasie, trzeba dołożyć prawie drugie tyle do np A6.

 

Się rozpisałem... Aczkolwiek z autami w tej klasie mam sporo do czynienia i jakiś tam swój pogląd mam. Z drugiej strony o gustach...

 

EOT, bo dalsza dyskusja raczej nie ma sensu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dzisiaj? strajk taksówkarzy i "rewelacyjne" rozwiązanie wjazdu na nową część autostrady, dzięki któremu wjazd do Warszawy od strony Poznania wiąże się z meeeeega korkiem. Tylko debil tam mógł wymyślić światła :wallbash:

Byłem, stałem, widziałem - porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może nie tyle lubi, co musi wziąć nowe auto (Firma, leasing itd). Takie same jak poprzednie- znaczy dobre. Co ciekawe każdy kolejny palił średnio litr/100km mniej (2.0FSI, później 2.0TSI). Wszystkie 4 przejechały ponad 100k i żadnych problemów.

Wiem, że każdy chwali swoje, ale na prawdę w tej klasie (klasie, nie pieniądzach) nie widziałem nic lepszego, czym można polecieć 260km/h na niemieckiej autostradzie, albo zrobić 1200km na baku. Insgnia, superb, mondeo? Niby dobre, ale w każdym coś nie tak, to za wysoko się siedzi, to kierownica dla kapitana haka, to dźwignia biegów za blisko... Francuzy? Może na starość :-] Żeby faktycznie poczuć różnicę w klasie, trzeba dołożyć prawie drugie tyle do np A6.

1. To czy ma firmę czy nie to mało istotne bo obecnie nie ma juz auta z kratką.

Kwota do odliczenia to max 6k o ile mi wiadomo wiec trzeba było kupować jak był czas :D.

2. Większość aut jakie znam przejeżdża bez problemu 100kkm wiec to nic nadzwyczajnego zwłaszcza w aucie które nowe jest droższe od złota - nie powinny się popsuć nawet wycieraczki.

3. Wyznacznik zakupu pod kątem tego czy można polecieć 260 jest wyjątkowo indywidualną sprawą.

4. Jak się za wysoko siedzi to wystarczy obniżyć fotel :D

Dźwigni niestety się nie przesunie.

BTW: wsiądź do mondeo i do bmw serii 3 albo A4 - różnica w ilości miejsca jest widoczna od razu mimo ze to ta sama klasa.

Kształt deski rozdzielczej i jej ergonomia to też kwestia gustu.

Nie wiem czy dopłacanie 2x do A6 jest zasadne skoro autem za ~80-100k można już podróżować naprawdę wygodnie.

 

Bez urazy ale czy naprawdę potrzebujesz aż tak perfekcyjnie skrojone auto pod siebie ?

Moim zdaniem nie ma takiego pojęcia jak coś najlepszego w klasie bo to kwestia bardzo indywidualna.

Równie dobrze można powiedzieć ze lubi się kolor różowy bo jest najlepszy (w jakim sensie lepszy od reszty ?)

Jedynym wspólnym wyznacznikiem mogłaby być cena/jakość w wiadomo ze cenowo VW od zawsze wypada wyjątkowo blado.

Spróbuj sie jakoś otworzyć na inne marki bez uprzedzeń bo podchodząc z góry z dystansem od razu zakładasz ze coś jest lipne zanim weźmiesz do ręki (np. kierownica) :P

 

IMHO

Cena/jakość - vag-a w tym przypadku przebiła już nawet Kia nową Optimą.

Ładne , nowoczesne i duze auto za uczciwą cenę, niedługo dostępna także z sensownym silnikiem.

Ergonomia i wnętrze jest wyjątkowo podobne do aut niemieckich.

No ale przecież to Kia a do tego ja sie nie znam :D

 

Hyundai - rozwijają się równie szybko jak kia ale nadal olewają kwestię designu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.